Väikesed kogukonnad suure maailma sees. Ida-Virumaa
Ootame Ida-Virumaa aktiivseid ja oma kogukonna heaolule mõtlevaid inimesi Toilasse, et koos mõelda, mis on maailma kestlik areng ning kuidas see igaüht meist puudutab. Ida-Virumaa võrratu loodus ühelt poolt ning tööstus teiselt poolt. Kuidas teha nii, et ka tulevastele põlvedel oleks Ida-Virus hea elada ning mis on meie igaühe roll selles?

13.30 -14.00 Kogunemine ja eetiline kohvilaud.
14.00-14.45 Jääd ja müüte murdev viktoriin “Kuidas maailmal läheb?” Saame teada, kas elu meie planeedil on läinud ajaga paremaks või halvemaks.
14.45-15.15 Jätkusuutliku kogukonna näide.
15.15-16.00 Maailm ja mina. Mis on maailma kestlik areng? Milliseid aspekte maailmas ma mõjutan? Kuidas teha oma asju senisest paremini? Tutvume maailma kestliku arengu eesmärkidega ja otsime nende seast oma.
16.00-16.30 Kust tuleb kohv ja kuhu kaob raha? Paneme kokku ühe väga suure pusle, joome sinna kõrvale kohvi ja mõtleme, kust kogu meie eluks vajalik kraam tuleb ning miks on oluline pidada jätkusuutlikku kohvipausi.
16.30-17.00 Grupitööd kogukonna kestliku arengu teemal.
17.15-17.45 Kokkuvõtted ja ühine arutelu.
17. 45-19.00 Kohv, suupisted ja mõnus olemine.

Sündmuse korraldab Arengukoostöö Ümarlaud koostöös SA Ida-Viru Ettevõtluskeskusega ja selle elluviimist toetavad Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium.

Arengukoostöö Ümarlaua sündmustel pakume ilma lihata toitu. Tööstuslik lihatootmine on neljas suurim kliimamuutuste põhjustaja.
Ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Telefon *
Your answer
Meiliaadress *
Your answer
Organisatsioon
Your answer
Tegevusvaldkond
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service