Ярмарок на Zaxidfest 2021
Фестиваль Zaxidfest запрошує хенд-мейд майстрів, власників брендів, митців та всіх, хто хоче познайомити зі своєю творчістю та унікальною продукцією відвідувачів фестивалю!

Дедлайн заповнення форми - 15 серпня 2021 року!

Важливо!

- Учасники ярмарки самостійно відповідають за організацію свого торгового місця. Зі свого боку фестиваль не забезпечує стендами, столиками, стільцями, тощо. Тож просимо врахувати це попередньо.

- Представником торгового місця на фестивалі за попередньою реєстрацією може бути 1 людина. Якщо вам потрібно залучити більше осіб - ви маєте придбати їм вхідний квиток на фестиваль за власний кошт.
 
- Заїзд автомобілем на територію фестивалю є ОДНОРАЗОВИМ і здійснюється у перший день фестивалю 27 серпня 2021 року. Після вигрузки необхідного обладнання автомобіль має обов'язково покинути тереторію фестивалю.

- Після розгляду вашої заявки з вами законтактує координатор ярмарку, який повідомить детальні умови та правила реалізації товару на фестивалі.

Зверніть увагу! Забороняється реалізація товарів з символікою фестивалю Zaxidfest. Даний товар може бути вилучений з вашого торогового місця.

Будь ласка, після заповнення форми перевірте правильнісь вказаних вами контактних даних.  

Дякуємо!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва вашого бренду *
Послання на сайт/сторінку в соціальних мережах *
Розкажіть про ваш бренд? *
Розмір торгового місця *
Ім'я та прізвище контактної особи *
Телефон контактної особи *
e-mail контактної особи *
Даю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy