Women Will: Entrepreneurship I - registrace
Přijměte pozvání na první část workshopu nového obsahu z Google iniciativy Women Will. Tentokrát se zaměříme na vlastní podnikání - entrepreneurship. Jako obvykle je workshop částečně přednáška, částečně individuální i skupinová cvičení, takže odejdete s konkrétními kroky pro vaše podnikání.

Iniciativa Women Will je součástí globální Google komunity GBG, která si klade za cíl vzdělávat, propojovat a inspirovat především ženy a znevýhodněné osoby. Mužům ale vstup zakázán není :-)

Program:

16:30 - registrace
16:45 - úvodní slovo
17:00 - Context & Plan (strategické plánování jako cesta k dlouhodobě udržitelnému podnikání)
18:00 - pauza na kávu
18:30 - Launch I. (příprava "elevator pitch" - prezentace projektu, nácvik vyjednávání)
20:00 - závěr a networking

Opět bude možné rozložit na židličky svoje letáčky, vizitky, kupony a pod a dát tak o sobě a svém projektu vědět ostatním. Vzhledem k délce obsahu prezentace nebude možné tentokrát prezentovat osobně.

Hlídání dětí není zajištěno.
Počítáme s lehkým občerstvením a kávou, přineste taky něco dobrého nebo dobrovolný příspěvek. Akce je zdarma.

Věrka Koukalová konzultuje online marketing a HR, především Happiness management. Pracovala v Hájedničce, Googlu a Fragile media. Miluje komunity a ráda je buduje - už 8 let to dělá pro Google User Group a poslední dva roky se věnuje programu Womenwill, který je zaměřen na ženy. Má dvě děti, s druhou dcerkou je aktuálně na mateřské.

Lída Kasalová vede zahraniční velkoobchod v Utukutu a lekce nezbedné angličtiny v Jahodě. Má zkušenosti s obchodem, marketingem a projektovým řízením z českých IT společností a manažerským účetnictvím z Polska, kde 4 roky žila. Je mámou 2 dětí a svůj volný čas věnuje rozvoji komunitní zahrady Prazelenina a iniciativy WomenWill.

Prosím, vyčkejte na potvrzení registrace.

Jméno a Příjmení *
Your answer
Email *
Slouží k potvrzení registrace a zaslání materiálů po akci.
Your answer
Kdo jste? *
Firma / pozice / obor
Your answer
Mám foťák a jsem ochotná ho vzít s sebou
Chci zůstat ve spojení
Necháme si váš e-mail a pošleme vám pozvánku na další setkání.
Beru na vědomí, že fotografie z akce mohou být použity k propagaci vzdělávacích akcí od Google User Group. Souhlasím, že mě GUG.cz může kontaktovat kvůli zpětné vazbě na tuto akci.
Chci se zařadit do Google User Group (GUG) newsletteru, který chodí jednou za měsíc. Dozvím se tak o nových akcích v celé republice .
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service