Citādā Rīga - Video studija
Citādā Rīga: Video studija
Laiks: 28., 29., 30. un 31.jūlijs no 11:00 līdz 16:00

Video ir viens no efektīvākajiem mūsdienu rīkiem, lai parādītu savu redzējumu un pastāstītu savu stāstu. Vai vēlies apgūt video veidošanu un pastāstīt savu stāstu par Rīgu?

Piesakies Video studijas nodarbībām, kurās varēsi iemācīties, ko jaunu un papildināt jau esošās zināšanas par video plānošanu, filmēšanu un apstrādi, darboties prakstiski, uzzināt dažādus video veidošanas knifiņus, kā arī iepazīt Rīgu un jaunus cilvēkus.

Ar knifiņiem un praktiskām niansēm dalīsies video satura veidotājs Mārcis Birste, kurš jau vairāk kā 8 gadus veido dažādu pasākumu video Latvijā un ārvalstīs. Kā Mārcis saka par savu video stilu: “Vairāk dokumentāls un mazāk inscinēts.”


Dalībnieku skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 26.07.2020., aizpildot pieteikumu!


Pasākums ir bez maksas, tajā tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti projekta un studijas publicitātē. Kopā ievērosim distanci un visus nepieciešamos drošības pasākumus.
Vārds, Uzvārds *
Vecums *
Dzīvesvieta (Rīgas reģions) *
E-pasts *
Telefona Nr. *
Kāpēc vēlies piedalīties šajās nodarbībās? *
Tava pieredze video veidošanā: *
Kurš Rīgas reģions/ vieta ir Tavs mīļākais/ā ? *
Kā Tu uzzināji par šīm nodarbībām? *
Required
Apliecinu, ka varēšu piedalīties visās nodarbībās un ievērošu valstī noteiktos ierobežojumus. *
Esmu informēts/a un piekrītu, ka šajā formā sniegtie dati tiks izmantoti saziņai un nodarbību norisei, kuras organizē Baltijas Reģionālais fonds projekta "Citādā Rīga" ietvaros ar RDIKSD finansiālu atbalstu. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy