Zgłoszenie WIZYTA STUDYJNA: Ekonomia społeczna po niemiecku [8-9.11.2023]
Wizyta studyjna jest skierowana do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej/przedsiębiorstw społecznych z regionu szczecińskiego (powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, policki, M.Szczecin, M.Świnoujście).

Termin: 08-09.11.2023

Wyjazd ze Szczecina spod siedziby OWES-u Szczecin ul. Cukrowa 8 -parking od ul. Krakowskiej (dojazd na miejsce zbiórki we własnym zakresie).

Udział w wizycie jest bezpłatny. Koszty noclegu, wyżywienia, przejazdu i ubezpieczenia NNW pokryty jest z projektu „SZOWES - OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia  31.10.2023r.

UWAGA: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na wizytę studyjną.
Liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji/podmiotu, w przypadku zgłoszenia się większej ilości uczestników niż miejsc, istnieje możliwość ograniczenia do uczestnictwa 1 osoby z instytucji/podmiotu).

Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w wizycie studyjnej.

 Kontakt: OWES Szczecin, 516 702 312, kontakt@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Reprezentuję PODMIOT EKONOMII SPOŁECZNEJ (proszę podać nazwę): *
Powiat zamieszkania (w wizycie studyjnej mogą wziąć udział tylko osoby zamieszkujące na terenie jednego z powiatów: goleniowskiego, gryfickiego, kamieńskiego, polickiego, M.Szczecin, M.Świnoujście) *
Klauzula RODO *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy