Semināru cikls "Iekustini Lielupi"
Semināru cikls
6. martā no plkst: 9:45- 14:00 Tūristu psiholoģija (Vietvalži, Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centra filiāle Salas pagastā),
20. martā no plkst: 9:30 - 14:00 Tūristu grupu uzņemšana un vadīšana" (Ozolnieku novada pašvaldības sēžu zāle, Stadiona iela 10, Ozolnieki) un
4. aprīlī no plkst 9:30 - 12:30 "Tūrisma piedāvājuma veidošana un mārketings" (IKSC “Līdumi”, Staļģene, Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads).

Semināru mērķis: Dalīties pieredzē par tūrisma piedāvājuma veidošanu dažādām mērķauditorijām tūrisma jomā, pakalpojumu plānošanu un mārketinga aktivitātēm, veidot Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas, Rundāles un Babītes novadu tūrisma pakalpojumu sniedzēju sadarbības modeļus un piedāvājumus Lielupes upes apkārtnē.
Aicināti arī citu novadu

Projekts “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” (17-00-A019.332-000006) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Bildes un video var tikt ievietoti biedrību „Pierīgas partnerība” „Lauku partnerība „Lielupe””, Partnerība „Bauskas rajona lauku partnerība” un novadu pašvaldību informatīvajos kanālos.
Seminārā *
Required
Vārds, uzvārds *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Novads: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy