Тренінг: «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою», м. Ніжин 29 листопада 2017р.
Заявка на участь у тренінгу: «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою» в м. Ніжин 29 листопада 2017р. для представників територіальних громад, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області.

Участь у тренінгу – можливість отримати інформацію про суть громадського бюджету, його переваги, принципи та механізми запровадження. А також отримати досвід реалізації в Україні і світі, проаналізувати положення польських та українських міст та отримати допомогу у створенні власного положення, належного до своєї місцевої ради та ОТГ.

Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участі - інструмент прямої демократії та дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, за допомогою якого жителі міста (селища, ОТГ) мають можливість брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, щодо розподілу частини бюджетних коштів на втілення суспільно корисних ініціатив.
Процес громадського бюджету активізує громаду, формує довіру громадян до місцевої влади та сприяє їх взаємодії, а також допомагає у визначенні та вирішенні проблем, які найбільше хвилюють жителів міста, селища чи ОТГ. Крім того, громадський бюджет підвищує рівень відкритості та прозорості роботи місцевої влади, а також дозволяє жителям міста безпосередньо впливати на бюджетну політику міста.

Увага! До участі запрошуються представники територіальних громад, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області!
Дата проведення: 29 листопада 2017р
Місце проведення: м. Ніжин

Реєстрація на тренінг здійснюється до 12:00 28 листопада 2017р.

Учасникам/-цям, які були відібрані до участі у тренінгу буде повідомлено про результат до 17:00 28 листопада 2017р. Тоді ж їм буде надано додаткову детальну інформацію про місце проведення заходу та ін.

Участь у тренінгу безкоштовна. Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників до місця проведення тренінгу забезпечують організатори.


За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:
Ніколенко-Баєва Анна,
demokrat_rozvitok@ukr.net (050) 374-10-14, (067) 416-51-31

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Ваше прізвище та ім'я *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Ваш контактний телефон *
Your answer
Тип організації/органу/установи, яку Ви представляєте *
Назва організації/органу/установи, яку Ви представляєте *
Your answer
Ваша посада в організації/органі/установі, яку Ви представляєте *
Your answer
Місто (селище, ОТГ), яке Ви представляєте *
Your answer
Мотивація до участі у тренінгу (2-3 речення) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service