Externá spolupráca s MMB - podpora podujatí
Materiál slúži pre marketingové účely na vypracovanie tlačových správ, získanie podkladov pre sociálne siete na propagáciu spoločných podujatí s externými inštitúciami a technickú podporu zo strany MMB.
Pokiaľ sa jedna o cyklus podujatí, je potrebné vyplniť daný formulár zvlášť na každé podujatie so samostatným dátumom a obsahom podujatia.
Prosíme k materiálu poslať obrazovú elektronickú dokumentáciu (propagačné materiály) v jpg, png, pdf do 10 MB na kontaktnú adresu programymmb@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Názov organizácie *
Adresa organizácie *
Kontaktná osoba (meno a priezvisko) *
Kontaktná osoba (telefón) *
Kontaktná osoba (e-mailová adresa) *
Názov podujatia *
Anotácia podujatia (max 900 znakov) *
Dátum podujatia *
MM
/
DD
/
YYYY
Čas začiatku realizácie podujatia *
Time
:
Typ podujatia *
Vstupné (výška vstupného alebo uviesť zdarma). *
Predajné miesto (uviesť, kde je možné zakúpiť vstupenky alebo získať vstupenky zdarma) *
Cieľová skupina *
Required
Miesto konania *
Druh požadovanej podpory *
Required
Dodatočné informácie
Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa, adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) organizáciou Múzeum mesta Bratislavy Radničná 1, 815 18 Bratislava. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním. *
Required
Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) organizáciou Múzeum mesta Bratislavy, so sídlom Radničná 1, 815 18 Bratislava, Slovenská republika za účelom zasielania marketingových informácií. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy