Kodluyoruz Akademi 2020 Bootcamp Talep Formu
Kodluyoruz, yazılım alanında hayali olan gençlere 2020'de Türkiye'nin farklı bölgelerinde ulaşmaya devam ediyor! Bu formu doldurarak bootcamp'lere ön başvurunuzu yapabilir, değerlendirme sürecine katılabilirsiniz.

2020'de üç ana alanda bootcamp düzenleyeceğiz:
- Web Geliştirme
- Mobil Geliştirme
- Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi (Sadece İstanbul ve Ankara'da)

Süre: Her bootcamp'te sınıf içi dersler 50 - 72 saat; ev ödevleri ise en az 25-40 saat arasında değişecek. Bootcamp'lerin kesinleşen tarih, yer, zaman ve eğitmen gibi ayrıntıları sosyal medya hesaplarımızdan ve resmi web sitemizden duyurulacak.

Bootcamp'ler tamamen ÜCRETSİZDİR ve katılımcılar kendi bilgisayarlarını getirmelidir.

Başvuru ve değerlendirme süreci hakkında:
Tüm süreçte, sizinle bu başvuru formunda yazdığınız e-posta üzerinden iletişime geçeceğiz. Bu yüzden düzenli olarak e-posta kutunu kontrol etmeyi unutma!

1. Başvuru formunu dolduran herkese (bulunduğunuz şehirde bootcamp açılacağı zaman) ön değerlendirme için bir yazılım testi göndereceğiz.
2. Test sonuçları ve başvuru formu değerlendirmelerine göre seçilen adaylar, bir sonraki seçim sürecine girecek (mülakat veya teknik ödev)
3. Tüm süreçleri başarıyla tamamlayan adaylar bootcamp'lere başlayacak.

Önemli not:
Kodluyoruz tarafından hayata geçirilen bootcamp’ler, özellikle teknoloji sektöründe kariyer yapmak isteyen, motivasyonu yüksek, öğrenmeye meraklı, sosyal ve ekonomik açıdan bu fırsata ihtiyacı olan, üniversite son sınıf öğrencisi, yeni mezun, iş arayan, en fazla 2 yıl yazılım tecrübesi olan adayların başvurusu için uygundur.

Üniversite 1. veya 2. sınıf öğrencileri, vakıf üniversitelerinde herhangi bir başarı bursu olmadan okuyan öğrenciler, 2 yıldan fazla iş tecrübesi olan adaylara fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda genellikle OLUMSUZ dönüş yapılacaktır.

Sen de yazılım kariyerine ilk adımı Kodluyoruz’la atmak istersen eğitimlerimize başvur!

İlginiz için şimdiden teşekkürler!

Burada yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnini okuyarak kişisel verilerinizi işleme amacımızı ve bu kapsamda sizin haklarınızı ayrıntılarıyla incelemenizi rica ediyoruz.
(https://drive.google.com/file/d/18PmSBlu7S1CCdNW1_jesxLhqpwKh6roT/view?usp=sharing)
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kodluyoruz Derneği. Report Abuse