ערב תקשורת מקרבת אונליין, יום רביעי 1.4
שלום יקרים ויקרות, חשוב לי שתקראו כאן את הטקסט כדי לדעת אם מתאים לכם להשתתף במפגש.

אני שמח ליצור ערב מיוחד של תקשורת מקרבת עבורכם, ללא עלות. זאת מתנה שאני מאחל לכל אדם לקבל את הידע והתרגול המדהים שיש לתקשורת המקרבת להציע. זה ידע שיכול לדייק אותנו ולהעצים, אך בעיקר לחבר אותנו לרמה חדשה של תקשורת, והכי הכי חשוב כנות עצמית, של עצמנו.

המפגש מתאים לכם אם אתם מחפשים ללמוד כיצד לדייק את התקשורת שלכם מול אנשים, אם תצטרפו תוכלו לגלות אפשרות לתקשורת מחוברת יותר וכנה יותר עם עצמכם ועם הקרובים אליכם בחיים.

הערב יתקיים דרך תוכנת זום, במפגש אתן לכם תרגילים דרכם תעבדו בזוגות (בחדרי וירטואלים נפרדים), אלמד על הבסיס של התקשורת המקרבת שתוכלו להתחיל לעבוד עליה כל אחד עם עצמו וגם ביחד.

הבקשה שלי להשתתפות שלכם היא להיות מול המחשב עם וידיאו פתוח בכל זמן המפגש, אלא אם כן אבקש אחרת. הסיבה לכך, היא שחשוב שנראה אחד את השני, שיהיה חיבור. להעביר מפגש לימוד של תקשורת מקרבת דרך האינטרנט זה מאתגר, כי עצם הרעיון של תקשורת מקרבת זה ליצור חיבור אותנטי אחד עם השניה, ויועיל לי מאוד לראות אתכם במהלך המפגש.

מאוד קל במפגש אינטרנטי לשבת מאחורי המחשב ולהתחבא מהמצלמה וגם לא לדבר, אך מכיוון שאנחנו לומדים פה תקשורת מקרבת, אני מעדיף שנהיה גלויים ופתוחים אחד לשני.

אם יש לכם קושי להופיע מול מצלמה ומול אחרים שיראו אתכם, כתבו לי ונראה מה נוכל לעשות. שימו לב שבזמן התרגול במהלך המפגש, אתם יכולים לסגור את המיקרופון ואת המצלמה.

מתחילים בדיוק ב 19:30, ב 1.4, יום רביעי דרך הזום. אשלח לכם לפני כן את הקישור דרך המייל. נסיים בסביבות 21:45. מומלץ להתחיל בזמן ולא לפספס את ההתחלה. אם אתם חושבים שלא תצליחו להתחיל בזמן, כתבו לי. במידה ואתם מגיעים כזוג, תצרכו להיות במחשבים/טלפונים נפרדים.

שימו לב שהמפגש יפתח במינימום של 6 משתתפים ועד מקסימום של 16 משתתפים, כי אני רוצה שתהיה לי אפשרות לתת יחס לכל מי שירצה (כי זאת לא הרצאה אלא סדנה). במידה ויהיו פחות המפגש ידחה למועד אחר. אודיע לכם דרך הוואצאפ עד השעה 17:00 אם המפגש מתקיים או לא.

המפגש הראשון לחדשים הוא ללא עלות. במידה ותרצו להמשיך לעוד מפגשים ולהעמיק בתקשורת מקרבת, העלות תהיה 60 ש"ח למפגש ללא התחייבות, אפשר להצטרף לאיזה מפגש שרוצים בימי רביעי. פרטים נוספים אשלח לכם אחרי המפגש הקרוב.

להרשמה כתבו את שמכם הפרטי, המייל שלכם, טלפון, ויש לכם עוד אפשרות למטה לכתוב מה שאתם רוצים או לשאול אותי שאלות.

נתראה בקרוב!
ליאב <3
Email address *
שם פרטי *
מספר טלפון: *
כתבו כאן כל מה שבא לכם, או שאלו שאלה במידה ואתם צריכים
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy