CHATA PETŘÍKOV 2021
Příroda, pohoda, zábava i duchovní zastavení. Těš se na příjemně strávený čas v nádherném prostředí Jesenických a Rychlebských hor a navázání nových přátelství. Ať je ti 20, nebo 40, jsi vítán.

SOUHRN:
Kdy: od soboty 12. do neděle 20. června 2021
Kde: Chata Petříkov v Jeseníkách (Petříkov 28)
Mapa: https://goo.gl/maps/M9HC5BBipKk5anjL7
Cena: 2.600 Kč za celý pobyt včetně jídla (snídaně, svačiny, večeře), nebo 350 Kč za den/noc.
Platba: na účet 2113925797/2700, variabilní symbol: 777 (nebo QR kódem níže ve formuláři)

CO NÁS ČEKÁ:
Krásné prostředí hor, dobré jídlo, společenské hry, dlouhá povídání, duchovní zastavení i turistika, koupání, prostě týden bezstarostné existence.

UBYTOVÁNÍ:
Kapacita chalupy je 25+ osob, má 5 ložnic s 24 postelemi + další matrace. Spaní ve vlastním spacáku. 2 sprchy, 5 splachovacích WC, sauna pro 6 osob, plně vybavená kuchyň s plynovým sporákem a el. troubou. Vytápění kotlem na dřevo a kachlovými kamny.

Máš-li dotazy, kontaktujt nás na: chata.petrikov@gmail.com, nebo 608 436 432
Přihlášení možné nejpozději do 6. června 2020.
Jméno a příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
E-mail *
Mobilní čislo *
Jak dorazím? *
Ať si můžeme vzájemně pomoci s dopravou, je tady pár možností. Pokud jedeš vlakem, jízdenku si pořiď do nádraží Ostružná, nebo Ramzová. Z nádraží v Ramzové je to na chatu cca 40 minut chůze. Turistická mapa s trasou z nádraží zde: https://mapy.cz/s/botegaduku
Kdy dorazím? *
Příjezd možný od soboty 12. června od 15:00 hod.
MM
/
DD
/
YYYY
Time
:
Jak dlouho se zúčastním? / PLATBA *
Cena za celý pobyt je 2.600Kč a je zvýhodněna oproti ceně za den při kratším pobytu. Pokud zvolíš kratší dobu pobytu (položka JINÁ), napiš kolik dnů/nocí strávíš na akci, podle toho proveď platbu. (příklad 5 nocí x 350Kč = 1750 Kč). Děkujeme.
Captionless Image
Jídelníček *
Sníš cokoliv připravíme, nebo máš nějakou dietu? (vegetarián, bezlepková dieta atp.) Ve vaření se střídáme po skupinách.
Deskové hry, vybavení a hudební nástroje
Máš nějaké dobré deskovky, které můžeš přivézt? Popřípadě jiné zajímavé hry, aktivity, hudební nástroje nebo vybavení, které můžeš vzít se sebou a zpestřit jím pobyt nás všech?
Něco na závěr?
Cokoliv bys ještě rád/a doplnil/a. Pokud jsi uvedl/a, že jedeš autem a máš volná místa, tady je prostor upřesnit odkud jedeš, kdy a v kolik budeš vyrážet a kolik míst k dispozici nabízíš. My tě pak propojíme se zájemci o cestu, kteří ti přispějí na náklady.
Covid19 a zodpovědnost za zdraví *
Žijeme v době, kdy zdraví a zodpovědnost jsou velmi důležité. Abychom předešli infekčním rizikům a mohli společně strávit opravdu bezstarostný týden pohody a zábavy, stanovili jsme podmínku účasti na akci v podobě doloženého negativního testu na přítomnost Covid19 ne staršího než 48 hodin. Testy v této době již nejsou problém. Jsou dostupné zdarma v testovacích centrech, popřípadě se dají zakoupit už kolem 100 Kč v Lidlu, Kauflandu, lékárnách atd. Proto věříme, že tuto podmínku vezmeš stejně zodpovědně jako my. Pokud bys s testem nesouhlasil/a, není možné se akce zúčastnit.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy