STEM ve Bilim Merkezi Yaz Dönemi Kurs Başvuru Formu
Bu form Şanlıurfa STEM ve Bilim Merkezi tarafından düzenlenecek yaz dönemi STEM kurslarına başvuru için oluşturulmuştur. Lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyunuz ve bilgileri özenli bir şekilde doldurunuz.

Yaz boyunca daha fazla çocuğa eğitim verebilmek için kurslarımız 2 dönem şeklinde düzenlenecektir. Bu kurslar farklı tarihlerde olsa da içerik olarak aynı olacaktır. Bu yüzden her öğrenci en fazla 1 dönem kurstan faydalanabilir.

- Okul öncesinden lise son sınıfa kadar her kademedeki öğrenciler başvurabilir.
-Yapılan değerlendirmeler sonunda sadece seçilen öğrenci velilerine bilgilendirme yapılacaktır. Kursa seçilmeyenler için ayrıca bir bilgi mesajı gönderilmeyecektir.
- Kurs süresince eğitimlere devamlılık zorunludur. Öğrencilerin mazeretli devamsızlık hakkı maksimum 2 gündür.
- Katılan öğrencilere 'Katılım Belgesi' verilecektir. Bu belge ile öğrencinin aldığı eğitim okuduğu okulun idaresi tarafından e-Okul Sosyal Etkinlik Modülüne tanımlanabilecektir.
-Belirtilen kurallara uymayan öğrencilerin kayıtları silinecektir.

Şanlıurfa STEM ve Bilim Merkezi
Öğrenci Bilgileri
Bu kısımda öğrenciye ait bilgileri giriniz.
TC Kimlik Numarası *
Your answer
Adı-Soyadı *
Your answer
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Sınıfı *
Yeni eğitim-öğretim yılında başlayacağı sınıf kademesi belirtilmelidir.
Öğrencinin Telefonu (Varsa)
Bu kısım zorunlu değildir. Üst yaş gruplarındaki öğrenciler varsa kendi telefon numaralarını belirtebilirler.
Your answer
Okul Adı *
Şu an okuduğu okulun ismini yazınız. Mezun olma durumu söz konusu ise son eğitim öğretim yılında okuduğu okulu belirtiniz.
Your answer
Veli Bilgileri
Bu bölümde öğrenci velisine ait bilgileri giriniz.
Adı - Soyad / Yakınlık Derecesi *
Örneğin; İpek Gültekin- Annesi
Your answer
Veli Cep Telefonu *
Your answer
Mail Adresi (Varsa)
Your answer
Kurs Bilgileri
Yaz Kursu iki ayrı dönemde gerçekleşecektir. Her bir dönem 3 hafta sürecek ve eğitimler hafta içi devam edecektir. Kursa gün ve saat bilgileri katılmaya hak kazanan öğrencilere gönderilecektir. Lütfen aşağıdan size uygun olan tarihi seçiniz.
Daha önce Şanlıurfa STEM ve Bilim Merkezi'nde sömestr veya yaz dönemi STEM Eğitimi kursuna katıldınız mı? *
Bu soruyu öğrenci için yanıtlayınız.
Katılmak istediğiniz kurs dönemi? *
Sizin için en uygun olan tarihi seçiniz. Her iki tarihte uygunsa 'Tarih Aralıklarından Herhangi Biri Uygundur' seçeneğini seçiniz, bu seçeneği seçtiğinizde merkezimiz dağılımlara ve kontenjana dikkat ederek söz konusu tarihlerden birisini sizler için belirleyecektir. Seçilen öğrenci ve velilerine kurs saatleri SMS ile bildirilecektir.
İhtiyaç Listesi
3 haftalık kurs boyunca farklı eğitimler sırasında öğrenciler ile sürekli uygulamalı STEM atölyeleri yapılmaktadır. Bu atölyelerde çok çeşitli materyaller kullanılmaktadır. Kullanılan malzemelerin bir kısmı sarf malzeme veya basit gereçlerdir. Bu sarf malzemelerin veli tarafından karşılanması beklenmektedir.

Kursa kayıt hakkı kazanan öğrenci için veli tarafından aşağıdaki listede belirtilen materyalleri alıp kayıt sırasında teslim etmesi gerekmektedir.

Kullanılan materyaller kısmen farklılık gösterdiği için aşağıdaki gibi iki ayrı liste oluşturulmuştur ve bunlardan birisi seçilecektir.

Başvuru Koşulları Kabul Durumu *
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü STEM ve Bilim Merkezi adres ve iletişim bilgileri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.urfastem.com/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Şanlıurfa STEM ve Bilim Merkezi. Report Abuse - Terms of Service