Online Digitální Audit
Vítejte u online Digitálního Auditu. Vyplnění dotazníku zabere asi 30 minut. V dotazníku je jen několik povinných dotazů. U zbytku můžete otázku vynechat, pokud jí nerozumíte nebo se vás netýká.

Skrze online Digitální Audit pomůžeme vašemu podniku zjistit, jak zralé a pokročilé jsou provozované činnosti, jak si stojí v oblasti managementu a práce s lidmi. Také vás provedeme úvahou nad tržními trendy, které mění okolní svět.

Po vyplnění dotazníku od nás obdržíte unikátní analýzu vašeho podniku spolu se sadou doporučení, kde hledat největší příležitosti k investicím a inovacím.

Zhodnocení zralosti podniku společně provedeme pohledem na:
a) změny na trzích a v průmyslovém, politickém a životním prostředí
b) management, strategii, organizaci a podnikovou spolupráci
c) zralost činností v jednotlivých odděleních v dodavatelském řetězci, životním cyklu produktu a výrobě pohledem konceptu Průmyslu 4.0

Digitalizace není snadný projekt či sériové zavádění technologie do podniku. Jde o dlouhou cestu, která znamená určitý závazek a je podmíněna vstupní investicí. Jednou z nich je čas, a proto upozorňujeme, že samotný rozbor stávajícího stavu bude porci času a úsilí stát. Ovšem nelze dojít k cíli, pokud nevíme, kde jsme, co je vlastně cíl a jaké překážky na cestě budeme zdolávat.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Koncepty Průmyslu 4.0
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CTU in Prague - CIIRC.