Umów się na prywatną rozmowę z doradcą portalu studiawanglii.pl
Umów się na BEZPŁATNĄ rozmowę z naszym doradcą edukacyjnym. Porozmawiaj o wyborze kierunku, uczelni, procedurach przy składaniu podania, wyborze zakwaterowania, stypendiach itd.
Pomagamy uzyskać 100% finansowania czesnego dla każdego kandydata.
Uwaga: Brexit przez najbliższe 4 lata niczego dla Ciebie nie zmienia. Złożenie podania na max. 5 kierunków kosztuje w Anglii i Walii 24 funty (ok. 120zł). Nasza pomoc jest bezpłatna. 100% naszych kandydatów studiuje w UK. Ty także możesz tam być! YES YOU CAN!!!
IMIĘ (Name) *
Your answer
NAZWISKO (Surname) *
Your answer
ADRES E-MAIL *
Your answer
NR TELEFONU (do kontaktu SMS) *
Your answer
W jakiem miejscowości jest Twoja szkoła? *
Your answer
Nr szkoły lub nazwa *
Your answer
KIEDY MATURA? *
Określ zakres swoich zainteresowań *
Required
Jeżeli masz wybrany kierunek marzeń- wpisz go poniżej (jeżeli nie masz-opisz co lubisz i chcesz robić w życiu za 5-10lat, co sprawiałoby Ci przyjemność) *
Your answer
Dziękujemy za informację-odezwiemy się SMS-em aby umówić dogodny termin rozmowy.
Administratorem Twoich danych osobowych przechowywanych w platformie rekrutacyjnej na studia w Anglii http://studiawanglii.pl jest "Oxfordon Janusz Dargiewicz" z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Daszyńskiego 9, który prowadzi operacje przetwarzania Twoich danych osobowych w sposób odpowiedzialny i bezpieczny, zgodnie z przepisami Unii Europejskiej RODO/GDPR. Dane są przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia Tobie merytorycznej i formalnej pomocy przy rekrutacji na studia licencjackie (Bachelor) lub magisterskie (Master). Ta pomoc udzielana przez portal studiawanglii.pl jest i zawsze będzie bezpłatna. Jeżeli interesują Ciebie studia na uniwersytetach amerykańskich Twoje dane mogą zostać przekazane na podstawie Twojej woli do renomowanej firmy GlobalEdu Barbara Jarzębińska w Poznaniu, w celach rekrutacji na uczelnie w USA. Pamiętaj, że zawsze masz prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, przeniesienia lub a także do ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Masz prawo do zakończenia współpracy w każdej chwili, a także prawo do ponownej współpracy. Twoje dane osobowe będą bezpiecznie przechowywane oraz chronione w profesjonalny sposób i nigdy nie zostaną nikomu udostępnione bez Twojej wiedzy i zgody. Po okresie 5 lat od udzielenia Twojej zgody na przetwarzanie dane zostaną automatycznie usunięte.
*
Bez tytułu
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service