18. Riikliku Sessiooni registreerumisvorm Eesti delegaatidele
Tere!

Meil on hea meel kutsuda sind osa saama Euroopa Noorteparlamendi Eesti 18. Riiklikust Sessioonist (18th National Forum of EYP Estonia)!

Ürituse teemaks on “Noorte pühendumus inimõigustesse ja arusaam rahvusvahelistest väärtustest” (ing. k.“The youth’s commitment to human rights and perception of universal values”), mille all toome kokku ligi 50 osalejat Eestist ja 50 mujalt Euroopast, et arutada võimalusi, kuidas noored saavad mõjutada nii ühiskonna kui ka enda tulevikku ning lahata aktuaalseid teemasid inimõiguste valdkonnas.

European Youth Parliament ehk EYP on apoliitiline noortele suunatud haridusplatvorm, mis on esindatud kokku 39 Euroopa riigis. Igal aastal korraldatakse üle 350 ürituse, mis hõlmab ligi 30 000 osalejat. EYP võimaldab osalejatel tutvuda päevakajaliste sotsiaalsete ja poliitiliste probleemidega ning jagada üksteisega innovaatilisi ideid. Platvorm tagab põhjalikud teadmised Euroopa Liidu toimimise kohta ning võimaldab eneseväljendust võõrkeeles, sest ürituste ametlik keel on inglise keel.

Sessioon toimub Tallinnas 22.-26. oktoobrini. Osalema on oodatud 9.-12. klassi õpilased.

PS! Osalejad peaved saabuma Merivälja Kooli Tallinnas 22.10 kella 10:30 ja 12:00 vahel. Küsimuste ja probleemidega võite pöörduda meie poole Facebooki lehel (https://www.facebook.com/18ENF).

Kandideeri ning sa ei kahetse! Kinnitatud delegaatidega võtame peagi ühendust.

– 18. Riikliku Sessiooni korraldajate meeskond

Eesnimi *
Your answer
Perekonnanimi *
Your answer
Sugu *
Sünniaeg *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefoninumber *
Your answer
E-posti aadress *
Your answer
Kool *
Your answer
Käin ... *
Maakond *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms