Kultuurikompass: III foorum
Kultuurikompass: kuidas korraldada kultuuri keskkonnateadlikult?

Sel korral on fookuses keskkonnateadlikkus kultuurikorralduses. Foorumil jagavad oma kogemusi nii festivalid, millel on juba suur kogemustepagas, kui ka esimesi samme astuvad kultuurikorraldajad.

Aeg ja koht: 21.august 2019 - Tartu Loodusmaja (Lille 10) kell 14:00-17:00

Laura Maria Kull, Tartu Tudengipäevade esindaja, räägib festivali kogemustest ja plaanidest. Intsikurmu põhimõtteid ja tegevusi tutvustab Kristjan Vanaselja. Anu Rannul on kogemusi Viljandi Pärimusmuusika Festivali peakorraldajate tiimis kogunenud 13 aasta jagu ja ta annab suurepärase sissevaate ühe Eesti suurima festivali keskkonnateadlikesse tegevustesse. I Land Soundi ja festivali alt sel aastal lansseeritud keskkonnaprojekti I Land Greeni kogemusi tulevad jagama Kadi Aguraijuja ja festivali üks peakorraldajatest, Paap Uspenski.
Praktilisi näpunäiteid jagab Eeva Kirsipuu-Vadi, kes tutvustab kultuurikorraldajatele loodud juhendit ja selle abil korraldatud ürituse korraldamisest räägib Tartu 2024 kogukonnapäevade ürituste korraldaja Eliisa Pass. Lisaks räägib Robert Kähr Tartu neljas baaris - Kivi, Naiiv, Möku ja Barlova - kasutusele võetud topsiringlusest.

Rohkem infot: Kristiina Avik - kultuuriteenistuse peaspetsialist - kristiina.avik@raad.tartu.ee 7361359

Nimi *
Your answer
E-post *
Your answer
Organisatsioon/ühing/institutsioon *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service