Registreerimine targa maja elaniku koolitusprogrammi
Targa maja koolitusprogrammi eesmärgiks on teadlike tarbijate ja targa kortermaja elanike koolitamine. Koolitus keskendub nii kortermaja elaniku igapäevastele probleemidele (kodukulude juhtimine, nutikodu kasutamine, hea sisekliima tagamine, mobiilsus, jäätmete tekkimine jm) kui ka keskkonnateemadele laiemalt.

Koolitused toimuvad 8.04, 22.04, 6.05, 20.05 ja 29.05.

*Registreerides kinnitan, et luban vajadusel ennast tsiteerida ja enda esitatud mõtteid dokumenteerida ning neid kajastada meediateadetes (vajadusel anonüümsena) ning jääda ka piltide/videode peale. Enda nõusolekut mistahes eelmainitud aspektiga saan tagasi võtta igal hetkel, esitades vastava palve korraldusliikmetele kas suuliselt või kirjalikult. Ennast registreerides kinnitan samuti, et korraldusmeeskonnal on õigus teha muudatusi koolitusteemades või koolituse korralduses, teavitades sellest eelnevalt osalejaid.

Nimi *
Your answer
Sünniaasta *
Your answer
Aadress *
Your answer
Email *
Your answer
Telefoninumber *
Your answer
Millised koolitusprogrammi teemad pakuvad Sulle kõige rohkem huvi (tarbimine, kodukulud, nutikodu, kestlik areng, sisekliima jmt)?
Your answer
Miks soovid koolitusprogrammiga liituda?
Your answer
Kas sooviksid kasutada ka lastenurga võimalust? Kui jah, palun täpsusta võimalusel, mis kuupäevadel või edasta see info korraldajatele jooksvalt.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service