Kariéra v EU, aneb pracovní možnosti českých právníků (23. 9. 2019, Praha) - PLNO
VÁŽENÉ KOLEGYNĚ, VÁŽENÍ KOLEGOVÉ, UPOZORŇUJEME, ŽE KAPACITA KONFERENCE JIŽ BYLA NAPLNĚNA. PŘIHLÁŠKY PŘIJÍMÁME I NADÁLE, AVŠAK POUZE NA ČEKACÍ LISTINU. POKUD SE UVOLNÍ MÍSTO, OZVEME SE VÁM. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ SE OMLOUVÁME, ALE REGISTRACE POTVRZENA NENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

POŘADATELÉ:
Česká společnost pro evropské a srovnávací právo a Úřad vlády ČR

DATUM:
pondělí 23. 9. 2019, 9:00 - 16:45

MÍSTO:
Lichtenštejnský palác,
U Sovových mlýnů 506/4
118 00 Praha – Malá Strana
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Afiliace *
(tj. instituce, kde pracujete / studujete / jinak působíte)
Jste členkou/členem ČSESP? *
Informace o zpracování osobních údajů
Registrací a účastí na konferenci berete na vědomí, že Česká společnost pro evropské a srovnávací právo, se sídlem náměstí Curieových 901/7, Staré Město, 110 00 Praha 1 ("ČSESP"), bude zpracovávat Vaše výše uvedené osobní údaje v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (1) a dalšími právními předpisy, a to zejména pro účely Vaší registrace a zajištění Vaší účasti na konferenci. Bez poskytnutí uvedených osobních údajů pro výše uvedené účely představující obsah smluvního vztahu mezi Vámi a ČSESP a oprávněný zájem ČSESP nejsou Vaše registrace a účast na konferenci možné. ČSESP bude zpracovávat výše uvedené osobní údaje po dobu od Vaší registrace do 30. 9. 2019. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům nebo spolupracovníkům ČSESP, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Osobní údaje budou předány oprávněným zaměstnancům nebo spolupracovníkům Úřadu vlády ČR, a to pouze v míře nezbytné pro zajištění výše uvedených účelů zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovávány jak manuálně, tak automatizovaně.

Registrací prohlašujete, že jste byl/a informován/a o svých právech a povinnostech, zejm. o právu (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost osobních údajů a taktéž právo (vi) vznést námitku, po níž zpracování osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami, zejména je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (viii) právu podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů. V případě dotazů či nejasností se neváhejte obrátit na e-mail info@csesp.cz.

(1) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of vikarsky.sk. Report Abuse