Láskavosťou na nenávisť | Príď na StandUP a vyskúšaj trenažér proti nenávisti
Si pracovník/čka s mládežou a rád/a by si vyskúšal/a nový nástroj na vzdelávanie? S úsmevom si vychutnaj standup od Mateja Makovického a ostaň a otestuj si platformu láskavosť.online, ktorá učí jemné zručnosti a empatiu na boj proti nenávistným útokom online.

Program:
10:00 - 10:30: Standup Mateja Makovického na tému online nenávisť
10:30 - 10:45: Predstavenie platformy láskavosť.online
10:45 - 11:00: Ako vytvoriť učebný plán na platforme
11:00 - 11:30: Rolové hry na modelovú situáciu v tréningovej miestnosti
11:30 - 12:00: Diskusia, Otázky & Spätná väzba

Cieľom projektu láskavosť.online, ktorý pripravujeme spolu s nemeckými, talianskymi a chorvátskymi partnermi, je pripraviť online platformu ktorá ti ponúkne možnosť vytrénovať si zručnosti v online komunikácii pri obrane voči nenávistným útokom v bezpečnom, kontrolovanom prostredí.

Keďže sa všetka komunikácia pomaly presúva do digitálneho sveta, ako sme už zažili počas pandémie, aj riešenie konfliktov sa presunulo do inej sféry. Rozdiel medzi digitálnymi útokmi a tými v uliciach je len o prostredí a dynamike. Treba sa proti nim vedieť obrániť. Zapojte sa a vyskúšajte si platformu láskavosť.online, ktorú môžete využívať na vyučovanie praktických komunikačných schopností v digitálnej dobe.

Tešíme sa na Vás,
Tím digiQ
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno a Priezvisko *
Vek *
V akej oblasti pracuješ: *
Required
Čím ťa zaujala platforma láskavosť.online?
Záväzne sa prihlasujem na verejné testovanie platformy láskavosť.sk 28.06.2022 v čase od 10:00 do 12:00
Clear selection
Podľa §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „Zákon“) a čl. 6 ods. 1písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov občianskemu združeniu digiQ - digitálna inteligencia v rozsahu  meno, priezvisko, dátum narodenia, emailový kontakt  na účely zaradenia do databázy účastníkov verejného testovania platformy láskavosť.online. Prevádzkovateľ spracúva osobné údaje po dobu nevyhnutnú na splnenie účelu, najviac však po dobu 1 roka po roku, v ktorom boli osobné údaje získané. Dotknutá osoba si je vedomá, že vyššie udelený súhlas je dobrovoľný a týmto potvrdzuje, že osobné údaje poskytla slobodne, bez nátlaku a že uvedené osobné údaje sú pravdivé, správne a aktuálne. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu daniel.bunda@digiq.sk alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa Bratislava- Nové Mesto 83152, Rubínová 12852/28. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy