Uzaktan Eğitime Adaptasyon Anketi
Merhaba Hocam,
Bu anket “COVID-19 Pandemisi Sürecince Üniversitelerde Uzaktan Eğitim: Üniversitelerin Kapasiteleri, Öğretim Üyelerinin Adaptasyonları ve Öğrencilerin Memnuniyeti” isimli TUBİTAK-1001 Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
Anket 3 bölümünden oluşmaktadır. İlk bölümde kişisel ve kurumsal bilgilerinize, ikinci bölümde uzaktan eğitime adaptasyonuza, üçüncü bölümde ise uzaktan eğitimle ilgili genel değerlendirmelerinize ilişkin sorular yer almaktadır.
Akdeniz Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği Kurulundan (18.06.2020 tarih ve 136 sayılı karar) etik kurul onayları alınan bu çalışmaya katılımınız gönüllülük esasına dayalı olup isminizi yazmak ya da kimliğinizi açığa çıkaracak bir bilgi vermek zorunda değilsiniz. Verdiğiniz cevaplar kesinlikle gizli tutulacaktır. Anketin yanıtlanması yaklaşık olarak 10 dakika sürmektedir. Her soruya cevap vermeye bilirsiniz. Cevaplarınızı bitirdiğiniz zaman en alt kısımda bulunan GÖNDER butonunu tıklamayı unutmayınız.
Katılımınız için çok teşekkür ederiz. Çalışma hakkındaki sorularınızı her zaman Engin Karadağ’a (E-posta: enginkaradag@akdeniz.edu.tr) sorabilirsiniz.

Not: Her 10 anket için 1 fidan bağışlayacağız.

Engin Karadağ, Ş. Koza Çiftçi, Ramazan Gök
Akdeniz Üniversitesi

Ahmet Su
Mount Royal Üniversitesi
Bu çalışmaya tamamen kendi rızamla, istediğim takdirde çalışmadan ayrılabileceğimi bilerek katılmayı ve verdiğim bilgilerin bilimsel amaçlarla kullanılmasını;
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy