Zarejestruj się na webinarium!
Wypełnij ten formularz rejestracyjny. Pierwsze 100 osób będzie mogło wejść do pokoju webinarowego podczas spotkań online prowadzonych przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie (dalej jako MIK). Prosimy o podanie danych kontaktowych i zaakceptowanie zgód oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych.
Podaj imię i nazwisko *
Podaj adres email *
Na podany adres email zostanie wysłany link do webinarium
Wyraź zgodę na wykorzystanie wizerunku *
Wykorzystywane narzędzie konferencyjne tramsmituje sygnał video. Staramy się, by nie był on upubliczniany. Jednak może zaistnieć sytuacja, w której wizerunek osób uczestniczących w spotkaniu będzie transmitowany na żywo lub zostanie upubliczniony w nagraniu webinarium na stronie internetowej lub mediach społecznościowych prowadzonych przez MIK i partnerów wydarzenia. Brak zgody uniemożliwi nam udostępnienie Państwu możliwości skorzystania z pokoju webinarowego. Będą mogli Państwo śledzić webinarium tylko w transmisji na żywo.
Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych - prosimy: przeczytaj i podaj dzisiejszą datę. *
Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, czyli MIK, ma siedzibę w Krakowie, przy ul. 28 lipca 1943 17C, 30-233. Zarządzamy Państwa danymi osobowymi.Informacji na ten temat udziela Tomasz Włodarski. Pełni on rolę Inspektora Ochrony Danych, w skrócie IOD. Można do niego zadzwonić pod numer: +48 533 310 438 lub napisać wiadomość e-mail na adres: iod@mik.krakow.pl. Państwa dane osobowe, czyli imię i nazwisko adres e-mailowy, wizerunek otrzymaliśmy od Państwa lub zostały one w inny sposób upublicznione. Przetwarzamy je na podstawie:a. wizerunek - artykułu 6., ustęp 1., litera a) ogólnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych - na podstawie powyższej zgody; b. artykułu 6., ustęp 1., litera c) ogólnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych, w ramach obowiązku prowadzenia działalności kulturalnej. Działania, o których informujemy realizują statutową misję MIK w ramach obowiązku prowadzenia działalności kulturalnej. Korzystamy z Państwa danych tylko w ramach działań edukacyjnych, nie przekazujemy tego zbioru innym instytucjom. Do komunikacji z Państwem wykorzystujemy programowanie G-suite Basic, dostarczanego przez firmę Google Ireland Ltd. Narzędzie webinarowego/konferencyjne należy do firmy Zoom, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak umożliwia Państwu efektywne uczestnictwo w organizowanych przez nas webinarach i szkoleniach online.Każda osoba, której dane MIK posiada, może je sprawdzać, poprawiać, zmieniać i usuwać. W tym celu, należy skontaktować się z IOD.W przypadku wątpliwości, każda osoba może wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Małopolski Instytut Kultury w Krakowie. Report Abuse