Wiwatowisko 2018
Email address *
Imię i Nazwisko *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Wiek *
Koszt udziału w Wiwatowisku
Koszt udziału w jednym dniu Wiawatowiska to:
0 zł dla dzieci do 7 r.ż./ dzień
40 zł dla dzieci i młodzieży w przedziale 7-16 / dzień
60 zł dla osób powyżej 16 r.ż/ dzień
Przez 5 dni (od poniedziałku do piątku) odbywają się warsztaty i potańcówki w ramach pasma wieczornego, w których mogą Państwo brać udział bez ograniczeń. W ramach opłaty uczestnik korzysta również z pola namiotowego/noclegu w szkole, zaplecza sanitarnego.
Sobota jest dniem, za który nie będzie pobierana opłata.
Nastąpi wtedy podsumowanie, podczas którego nie będą prowadzone warsztaty, odbędą się prelekcje i potańcówka. Szczegółowy plan i opis poszczególnych warsztatów oraz pasma wieczornego znajduje się na stronie www.wiwatowisko.dudziarz.eu
UWAGA ! Dla osób nie biorących udziału w warsztatach, a chcących skorzystać z pola namiotowego i sanitariatów, przewidziana jest opłata w wysokości 30 zł jednorazowo/za dzień pobytu.
Prosze zaznaczyć w jakie dni warsztatowe (odpłatne), będą Państwo uczestniczyli w Wiwatowisku.
Proszę zaznaczyć czy będą Państwo uczestniczyli w Wiwatowisku w sobotę 28 lipca, która kończy wieczór podsumowujący Wiwatowisko (nieodpłatnie)
Zakwaterowanie - wybierz termin *
Opłata dzienna, za udział w Wiwatowisku obejmuje noclegi na polu namiotowym (we własnym namiocie) lub w szkolnych salach wieloosobowych, na materacach sportowych (w ograniczonej liczbie) i własnych śpiworach lub własnych karimatach. Organizator zapewnia dostęp do pomieszczeń sanitarnych i kuchni. Istnieje możliwość organizacji noclegu we własnym zakresie. Wiwatowisko rozpoczyna się w poniedziałek 23 lipca rano (możliwy nocleg z 22 na 23), kończy się w niedzielny poranek 29 lipca. Prosze podać w jakie dni będą Państwo chcieli skorzystać z noclegu na teranie Wiwatowiska. UWAGA ! Dla osób nie biorących udziału w warsztatach a chcących skorzystać z pola namiotowego i sanitariatów przewidziana jest opłata w wysokośći 30 zł jednorazowo/za dzień pobytu.
Required
Rodzaj zakwaterowania: *
Wyżywienie
Organizatorzy WIWATOWISKA nie zapewniają wyżywienia. Do Państwa dyspozycji pozostanie firma cateringowa na miejscu Wiwatowiska (zamówienie składane na miejscu imprezy z jednodniowym wyprzedzeniem z indywidualnym uwzględnieniem Państwa preferencjami żywieniowymi), okoliczna baza gastronomiczna lub pomieszczenia kuchni i jadalni w budynku szkoły, lokalny sklep spożywczy. Szczegóły na stronie www.wiwatowisko.dudziarz.eu.
Zasady uczestnictwa w WIWATOWISKU
Informujemy, że podczas WIWATOWISKA wszystkie warsztaty, zajęcia, zabawy, prelekcje i życie wiwatowe mogą być filmowane i fotografowane w celu promocji i popularyzowania wydarzeznia i mogą zostać upublicznione. Uczestnictwo w Wiwatowisku bez udzielenia zgody na upublicznienie wizerunku jest zatem niemożliwe.
Przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację "Dudziarz.eu" moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dane nie zostaną wykorzystane w innym celu).
zostałem poinformowany, iż: 1) administratorem moich danych osobowych jest Fundacja; 2) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 3) posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; 4) dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji wydarzenia „Wiwatowisko 2018” 5) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.); 6) dane będą udostępniane innym podmiotom wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych; 7) dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody, chyba że przepisy prawa obowiązującego nałożą obowiązek ich przetwarzania przez dłuższy okres; 8) mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub inne przepisy prawa; *
Przeczytałam (-em) i akceptuję zasady uczestnictwa w Wiwatowisku, dostępne na http://wiwatowisko.dudziarz.eu/koszty. Zobowiązuję się do uiszczenia należnych opłat w terminie wyznaczonym przez organizatora. *
Publikacja wizerunku *
Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku oraz mojego dziecka. W celu dokumentacji Wiwatowiska.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service