KüberPähkel 2018 sügis registreerumine
Tallinna Tehnikaülikool, Kaitseministeerium ja Eesti Interneti Sihtasutus kutsuvad koole/õpetajad oma asutust kirja panema, kes soovivad osaleda õpilastega küberkaitse test-võistluse sarjas.

a. eeltestimine toimub 4.-9. klassile oktooberis-novembris etteantud aja ja juhise alusel. Seekord oleme kokku kogumas nii üldharivaid küsimusi, kui ka anname lahendada mõned ülesanded. Vanuseklassid II ja III kooliaste. Eeltesti kestvus 45 minutit ja test on eesti keelne (osades küsimustes võib olla inglise keelseid illustreerivaid pilte). Osalema on oodatud kõik õpilased.
- Kooli abi vajame: õpilastele eeltestimise läbiviimisel; tulemuste hindamisel; tagasiside ankeedi täitmisel. Kool saab anda eeltestimises osalenud õpilastele välja osalus-märgi, tunnustada kõige edukaimaid tunnusmärgiga ja panna kaks esindusmeeskonda - ühe vanemasse ja teise nooremasse võistluskategooriasse.

b. võistlus viiakse läbi koolide esindusmeeskondadele. Meeskondlik, kui ka individuaalne võistlus toimub detsembris-jaanuaris. Esimeses osas tuleb õpilasgrupil lahendada etteantud iseseisev ülesanne ja see keskkonda üles laadida (detsembris); teises osas (jaanuaris) viiakse läbi individuaalne e-võistlus (eesti keeles, vajalik võib olla mõningane inglise keele oskus).
- Kooli abi vajame: õpilasmeeskondadejuhendamisel võistlustöö realiseerimisel; E-võistluse ajal tuleb tagada õpilastele arvuti ja interneti kasutamine, kui ka "aus mäng/fair play" ehk iga õpilane töötaks oma testiga individuaalselt.

TTÜ korraldusmeeskond koostab eeltesti, võistluse ja annab välja õpilastele osalus-märgi, parimatele on välja pandud auhinnad (selguvad sügisel). Osalenud asutus pälvib ka KüberPähkli18 tunnusmärgi.

Kui teie asutus on antud tegevuses huviline, siis soovime saada selle vormi kaudu ühe kooli esindava kontaktisiku andmed. Mõistlik on valida esindajaks inimene, kes aitab võistlust reaalselt läbi viia.
Lähemalt saadame info hiljemalt septembris kuidas eeltest ja edasised sammud reaalselt välja näevad.

Birgy Lorenz
KüberPähkli projektijuht
birgy.lorenz@ttu.ee
www.kyberpahkel.ee

Teie asutuse täispikk nimi *
Your answer
Palju prognoosite, et teie asutusest võiks õpilasi osaleda eeltestis II kooliastmes (4.-6. klassist)? *
Lisage ainult arv nt. 0 või 50
Your answer
Palju prognoosite, et teie asutusest võiks õpilasi osaleda eeltestis II kooliastmes (7.-9. klassist)?
Lisage ainult arv nt. 0 või 50
Your answer
Teie ees- ja perenimi:
Your answer
Teie amet:
Teie kontakt e-mail: *
Your answer
Teie kontakt telefoni number *
Your answer
Soovite veel midagi lisada:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms