Oaza Rekolekcyjna Animatorów Muzycznych - Rokitno - 05-09 lutego 2020
Zasady przyjmowania zgłoszeń na rekolekcje
Rekolekcje organizowane są przez Diecezjalną Diakonię Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Zgłoszenie na rekolekcje odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, do którego można się dostać klikając przycisk "Kontynuuj" znajdujący się na dole tej strony, po uprzednim zaakceptowaniu niniejszych zasad.

Po wypełnieniu formularza należy kliknąć przycisk PRZEŚLIJ, który znajduje się na końcu formularza. Potwierdzeniem, że dane zostały prawidłowo przesłane jest pojawienie się komunikatu "Zgłoszenie zostało zapisane i przesłane." Brak takiego komunikatu oznacza prawdopodobnie, że nie zostało wypełnione któreś z wymaganych pól formularza. Należy wówczas uzupełnić brakujące dane i ponownie kliknąć przycisk PRZEŚLIJ.

Jeżeli przesłany i zapisany formularz zawierał błąd, prosimy nie wypełniać i nie wysyłać go ponownie, a jedynie wysłać informację z dokładnym opisem zmian na adres rekolekcje.dk.zg@gmail.com.

Zapisy na rekolekcje trwają do 14 dni przed ich rozpoczęciem - ma to związek z koniecznością dopełnienia wszelkich formalności organizacyjnych (wykupienie ubezpieczenia, przekazanie listy uczestników do ośrodka itp.)

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz wiadomość na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Będzie ona zawierała, w zależności od kolejności zgłoszenia, albo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z wyliczeniem kosztów oraz danymi potrzebnymi do dokonania płatności, albo informację o wpisaniu na listę rezerwową.

Płatności całej kwoty za rekolekcje prosimy dokonać w terminie 10 dni od daty otrzymania potwierdzenia zgłoszenia ale nie później niż 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcji. Po wpłynięciu przelanej kwoty na wskazane konto zgłoszenie wpisywane jest na listę uczestników rekolekcji co zostanie potwierdzone wysłaniem informacji na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Otrzymanie tej informacji jest ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia na rekolekcje.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu na rekolekcje wpłacona kwota jest zwracana za wyjątkiem sytuacji, gdy rezygnacja nastąpi później niż 5 dni do rozpoczęcia rekolekcji.

W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach wraz z numerem PESEL. Numer PESEL potrzebny jest do ustalenia stosownej opłaty za dziecko oraz objęcia dziecka polisą ubezpieczenia NNW.

Przy ustalaniu wysokości opłat za dziecko pod uwagę będzie brany wiek rocznikowy na dzień rozpoczęcia rekolekcji (czyli np. w roku 2020 za dwulatka uważamy dziecko urodzone w roku 2018, niezależnie od miesiąca urodzenia).

Podczas zajęć rodziców w trakcie rekolekcji dziećmi mającymi 3 lata i starszymi zajmuje się diakonia wychowawcza. Co do zasady organizatorzy nie zapewniają samodzielnego łóżka oraz opieki diakonii wychowawczej dla dzieci w wieku do 2 lat, które przez cały czas trwania rekolekcji pozostają pod opieką rodziców. W przypadku konieczności zabezpieczenia dziecku szczególnej opieki (np. w przypadku choroby lub niepełnosprawności) należy wziąć pod uwagę fakt, że diakonia wychowawcza może nie być do tego odpowiednio przygotowana.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: rekolekcje.dk.zg@gmail.com lub telefoniczny: 691914823, 697607978.
Potwierdzenie *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy