Kresťan na vidieku - Laudato si v praxi - seminár ZDRAVÁ ZÁHRADA
Iniciatíva Kresťan na vidieku Vás pozýva na trojdielny vzdelávací seminár ZDRAVÁ ZÁHRADA - udržateľnosť a permakultúra v praxi - Spoznaj vzťahy medzi živými tvormi, vodou a pôdou v Tvojej záhrade.

Lektori:

- Ivana Németová – študovala záhradnú a krajinnú architektúru v Nitre. Pracovala v Škole permakultúry a v roku 2019 absolvovala úplný kurz permakultúrneho dizajnu. Momentálne rozvíja iniciatívu Kresťan na vidieku a venuje sa sociálnej práci a udržateľnosti komunít v spolupráci s Gréckokatolíckou rómskou misiou. Udržateľný prístup k životu, k ľuďom a k prírode – integrálnu ekológiu – vníma ako súčasť kresťanskej viery.

- Ľubomír Slavkovský študoval záhradnú a krajinnú architektúru v Nitre. Po ukončení vysokej školy sa venuje realizáciám záhrad a projektovaniu. V roku 2019 absolvoval úplný kurz permakultúrneho dizajnu a ovocinárstva.

Prvé stretnutie sa koná 22. februára 2020 od 9:00 do 16:00 hod. v priestoroch Coworking Poprad na Nám. sv. Egídia 11/22 v Poprade.

Viac informácii nájdete tu: https://krestannavidieku.sk/pripravovane-seminare/.

Účastnícky poplatok je 10,- Eur za seminár a hradí sa po potvrdení registrácie (cena zahŕňa priestory, lektora, kávu). Vaše prípadné otázky môžete zaslať mailom na info@fki.sk alebo Vám ich zodpovieme telefonicky na t.č. 0903 063 997. Prihlasovanie je možné do piatka 21. februára 2020.

V spolupráci s prírodou ZACHOVAJME ŽIVOT!
E-mailová adresa *
Your answer
Meno a priezvisko *
Your answer
Telefón
Your answer
Čo viete o permakultúre? Čítali ste o nej nejakú literatúru, články, knihy,...? *
Your answer
Čo od seminára očakávate? *
Your answer
Odkiaľ ste *
Your answer
Potvrdenie registrácia *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fórum kresťanských inštitúcií. Report Abuse