Akcja- Edukacja. Spotkania online dla wolontariuszy o pracy z dziećmi.
Regionalne Centrum Wolontariatu Centerko serdecznie zaprasza na bezpłatny cykl spotkań rozwijających poświęcony pracy z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy osoby, które chciałyby rozpocząć wolontariat np. w placówce opiekuńczo- wychowawczej czy świetlicy środowiskowej, wolontariuszy już aktywnie działających dla dobra najmłodszych, a także animatorów i wychowawców.
 
Warsztaty poprowadzi Patryk Guć- pedagog, wolontariusz Domu Dziecka w Wojsławicach; pracuje z dziećmi z niepełnosprawnościami, propaguje ideę arteterapii, realizuje zajęcia dla różnych grup podopiecznych i współtworzy projekty z zakresu pedagogiki. Spotkania moderować będzie koordynatorka z Centerka- Aleksandra Łuczak.

Czeka Was 6 spotkań. Można zapisać się na dowolną liczbę zajęć. Zakres tematyczny i terminy:

- ABC wolontariatu w Domu Dziecka: 8 maja
- Terapia przez sztukę: 19 maja
- Niepełnosprawność i zaburzenia psychiczne wieku dziecięcego: 9 czerwca
- Kompetencje wolontariusza. Typy osobowości: 3 lipca
- Rozwój człowieka i zadania psychologii rozwojowej: 17 lipca
- Ja jako istota społeczna, mądre pomaganie, dobrostan wolontariusza: 21 sierpnia

Każde spotkanie będzie trwało 3 godziny lekcyjne z przerwą.

Spotykamy się na zoomie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają na maila linki do odpowiednich warsztatów.

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja na platformie Korpus Solidarności: https://www.korpussolidarnosci.gov.pl/uzytkownicy/register.html
W przypadku problemów z logowaniem prosimy o maila na adres ola@centerko.org

Zapraszamy :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
IMIĘ I NAZWISKO *
ADRES E- MAIL *
NUMER TELEFONU *
ZAPISUJĘ SIĘ NA WARSZTATY *
Required
MAM ZAŁOŻONY PROFIL WOLONTARIUSZA W KORPUSIE SOLIDARNOŚCI *
Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko" z siedzibą w Łodzi (90-408), przy ul. Próchnika 7 ("Administrator"). Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia do współpracy z Administratorem oraz umożliwienia udziału w dalszych działaniach koordynowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Spotkania rozwijające dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy