Kurz - Jak využít dokument ve výuce?
Vzdělávací program Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni připravil i v letošním zimním semestru společně se Studentským spolkem Agora oblíbený celosemestrální kurz na téma: Jak využít dokument ve výuce?

Kurz se uskuteční již posedmé, jako vždy pod vedením zkušené lektorky Vlasty Urbanové. Opět je rozšířený i o filmovou výchovu. Kurz je zdarma.

Během 5 lekcí se naučíte pracovat s filmem a využít jeho možnosti při výuce. Naučíte se, jaká cvičení a jaké úkoly je možné pro práci s žáky po zhlédnutí dokumentu použít. Dostanete celosemestrální přístup do databáze audiovizuálních lekcí a také skripta.

Termíny: 17. 10., 31. 10., 14. 11., 28. 11. a 12. 12. 2018
Místnost: R010A
Čas: 17:00–18:30
Místo: budova PedF UK (M. Rettigové 4), přízemí budovy (před pohyblivými skleněnými dveřmi vlevo), místnost R010A

Certifikát za absolvování kurzu je vystaven těm účastníkům, kteří budou mít maximálně jednu absenci. Pro rychlejší vyřízení certifikátů na konci kurzu je v přihlašovacím formuláři požadováno Vaše datum a rok narození.

Jméno a příjmení *
Your answer
Emailová adresa *
Your answer
Datum a rok narození *
Your answer
Uděluji tímto Studentskému spolku Agora, IČO 01495950, se sídlem Myslíkova 208/7, Praha 1 - Nové Město 110 00, jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých výše uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu a data a roku narození, a to pro účely kurzu "Jak využít dokument ve výuce?" a pro vyhotovení certifikátu o absolvování kurzu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese info@spolekagora.cz. Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Studentský spolek Agora z.s.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms