GÖNÜLLÜ HİZMETLER DERNEĞİ - YURT DIŞI ULUSLARARASI GÖNÜLLÜ ÇALIŞMA KAMPLARI İNTERNETTEN BAŞVURU FORMU
Merhaba, yurt dışı gönüllü çalışma kampları için internetten başvuru formuna hoşgeldiniz. Lütfen açıklamaları dikkatli bir şekilde okuyarak başvuru belgesini kampa gidecek gönüllü adına eksiksiz olarak doldurunuz.

FORMU DOLDURMADAN ÖNCE BU KISMI LÜTFEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ!
- Formu doldurduktan sonra kaydınızın sisteme girilebilmesi için ilgili kayıt ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 7 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen formlar sistemden silinecektir.
- Eksik bilgi ile doldurulan başvuru formları işleme konmayacaktır.
- LÜTFEN FORMU TÜRKÇE KARAKTER ( Ğğ, ıı, şş, Öö, Üü, Çç gibi) KULLANMADAN ve BÜYÜK HARFLER İLE DOLDURUNUZ. Yalnızca e-posta adreslerini küçük harflerle yazınız.
- Form doldurulurken verilen eksik veya yanlış bilgilerden dolayı gerçekleşebilecek hata ve sorunlardan Gönüllü Hizmetler Derneği sorumlu tutulamaz.

Sevgilerle
Gönüllü Hizmetler Derneği
Yurt Dışı Kampçılık Bölümü
Kayıt olan gönüllünün yaş grubunu seçiniz. *
ÖNEMLİ UYARI: Uluslararası gönüllü çalışma kampları programında gönüllünün kampa gideceği tarihte gün aldığı değil doldurduğu yaşı dikkate alınmaktadır. Örneğin 08/10/2003 doğumlu bir gönüllü 2021 yılının Temmuz ayında gerçekleşecek bir gönüllü çalışma kampına gidecekse hala 17 yaşında sayılmaktadır.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy