Přihláška na Školu plaveckých způsobů, aneb jednodenní intenzivní Swim Smooth kemp
Děkujeme, že jste se rozhodl/a zúčastnit se našeho jednodenního intenzivního Swim Smooth kempu, který se bude konat v sobotu 17. 11. 2018 v městkém plaveckém areálu Tipsport laguna Beroun, Na Ostrově 900, Beroun. Čeká Vás velká dřina s pilováním techniky, ale také parta fajn lidí se stejným koníčkem, takže se máte rozhodně na co těšit! Nyní prosím níže vyplňte potřebné náležitosti.
Úhrada jednodenního Swim Smooth kempu
Souběžně s odesláním této závazné přihlášky uhraďtě prosím patřičnou částku (3 500Kč oddílový členové Swim Smooth, ostatní 4 500Kč) na číslo účtu: 2900399343/2010, variabilní symbol: 20171807, zpráva pro příjemce: "Swim Smooth kemp Beroun – jméno/a a příjmení účastníka/ů". Uzávěrka přihlášek je do 17. 10. 2018.
Jméno a příjmení *
Your answer
Kontaktní e-mail *
Your answer
Telefonní kontakt *
Your answer
Termín a místo konání Swim Smooth kempu *
Uveďte, prosím, Váš čas na 100 m ZNAK: *
Your answer
Uveďte, prosím, Váš čas na 100 m PRSA: *
Your answer
Uveďte, prosím, Váš čas na 100 m KRAUL: *
Your answer
Uveďte, prosím, Váš čas na 50 m MOTÝLEK: *
Your answer
Mateřský oddíl *
Your answer
Poznámka
Your answer
Všeobecné podmínky *
1. Podmínkou účasti na jednodenním Swim Smooth kempu je uhrazená částka za kurz. 2. Podmínkou účasti dospělé osoby je pravidelná sportovní zátěž na skupinových či individuálních plaveckých trénincích. 3. Podmínkou účasti dítěte je závodní zkušenost minimálně na úrovni KPŽ v disciplínách 100 m a více. 4. V okamžiku zahájení účasti na programu se má za to, že účastník deklaruje, že všechny zletilé i nezletilé osoby z jeho rodiny, které se účastní programu, jsou zcela zdravé a nejeví známky infekčního onemocnění. 5. Poskytovatel je oprávněn bez náhrady s okamžitou účinností vyloučit z programu zletilou či nezletilou osobu v případě, že bude jevit známky infekčního onemocnění. 6. Pozdní příchod na program je účastník povinen poskytovateli předem nahlásit. Účastník bere na vědomí, že v případě jeho zpoždění v nástupu na program není poskytovatel povinen jej nijak nahrazovat, ani na příchod účastníka čekat. 7. Účastník programu dává souhlas s použitím fotografií a videozáznamů své osoby, jakož i svého dítěte a dalších osob, které ho doprovázejí, pořízených v rámci jednodenního Swim Smooth kempu k prezentaci jednak plavecké školy Swim Smooth, Plaveckého oddílu Swim Smooth Czech Republic, z.s., a také Mgr. Gabriely Minaříkové, licencované trenérky Swim Smooth. 8. Storno podmínky: a) v případě zrušení účasti na programu 30 a méně dní před datem zahájení činí storno 50 % z částky za program b) v případě zrušení účasti na programu 14 a méně dní před datem zahájení bude uplatňěno storno ve výši 100 %.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms