Коло підтримки "рівний рівному"
Ведучий - практикуючий психолог у напрямках когнітивно-поведінкової, когнітивно-процесуальної, діалектично-поведінкової терапії та EMDR,  магістр кризової психології, ветеран, учасник бойових дій 2014 – 2015 р. Один з амбасадорів української психологічної практики з родинами ветеранів по роботі з шоковою травмою та попередженням розвитку ПТСР за принципом “рівний–рівному”, консультант-психолог кризової гарячої лінії з превенції суїциду серед ветеранів та їх близьких.

Де: м.Київ, Музейний провулок, буд.6, 3-й поверх.
Коли:  17:30-21:00

Проєкт “Якісні послуги для ветеранської спільноти: Покращення співпраці між Міністерством у справах ветеранів України та ветеранськими організаціями, за участі органів місцевого самоврядування та ветеранських просторів, задля оцінки потреб і реінтеграції ветеранів і ветеранок” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

Зверніть увагу! Відвідування дозволяється за умови наявності у відвідувачів та робітників закладу негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години, або «зеленого» COVID-сертифіката, або документа про одужання.

Всі заняття "ЯРМІЗ" Центру є безкоштовними. Телефон для довідок: +380 738 911 450
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я *
Статус *
Вік *
Місто проживання *
телефон *
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних. Дані будуть зберігатися та оброблятися відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (№2297-17) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy