KURS OBROŃCÓW ŻYCIA I RODZINY
Lewicowe organizacje międzynarodowe i lobby LGBT robi wszystko, aby zniszczyć instytucję małżeństwa i rodziny, ostatnio sięgając nawet po symbolikę katolicką.

Fundacja Życie i Rodzina postawiła sobie za cel dotarcie do wszystkich Polaków z prawdą o aborcji i homoseksualizmie. Dołącz do nas i stań razem z nami w obronie życia i normalności. Widzisz co się dzieje na ulicach? Chcesz bronić dzieci przed aborcją? Nie wiesz jak rozmawiać z jej zwolennikami? Brakuje Ci argumentów?

Wojnę toczoną przeciwko dzieciom poczętym i zdrowym rodzinom mogą wygrać tylko zdeterminowani ludzie, którzy nie boją się wyjść na ulice, żeby pokazywać prawdę. Ale jak na każdej wojnie, do walki potrzebne jest odpowiednie przeszkolenie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Życie i Rodzina z siedzibą przy ul. Wolskiej 84/86 lok.418, 01-141 Warszawie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji na kurs dla obrońców życia i rodziny. Podane dane będą przetwarzane w celu Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie w celu procesu rekrutacji na kurs dla obrońców życia i rodziny. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji i samego szkolenia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Życie i Rodzina z siedzibą przy ul. Wolskiej 84/86 lok.418, 01-141 Warszawa (dalej jako: Fundacja), moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia na kurs w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. *
WYBIERZ ODPOWIADAJĄCY CI KURS: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy