KURS OBROŃCÓW ŻYCIA I RODZINY
Co roku w Polsce blisko tysiąc dzieci jest zabijanych w wyniku tzw. aborcji. Jednocześnie lewicowe organizacje międzynarodowe i lobby LGBT robi wszystko, aby zniszczyć instytucję małżeństwa i rodziny, ostatnio sięgając nawet po symbolikę katolicką.

Fundacja Życie i Rodzina postawiła sobie za cel dotarcie do wszystkich Polaków z prawdą o aborcji i homoseksualizmie. Dołącz do nas i stań razem z nami w obronie życia i normalności.

Wojnę toczoną przeciwko dzieciom poczętym i zdrowym rodzinom mogą wygrać tylko zdeterminowani ludzie, którzy nie boją się wyjść na ulice, żeby pokazywać prawdę. Ale jak na każdej wojnie, do walki potrzebne jest odpowiednie przeszkolenie.
Email address *
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Życie i Rodzina z siedzibą przy ul. Ogrodowej 28/30 lok. 104 w Warszawie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji na kurs dla obrońców życia i rodziny. Podane dane będą przetwarzane w celu Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie w celu procesu rekrutacji na kurs dla obrońców życia i rodziny. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji i samego szkolenia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Życie i Rodzina z siedzibą przy ul. Ogrodowej 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa (dalej jako: Fundacja), moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia na kurs w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. *
WYBIERZ ODPOWIADAJĄCY CI KURS: *
Prosimy o wybranie kursu, który najdogodniej Państwu odpowiada. Można również zgłosić kurs dla grupy lokalnej lub zamieścić propozycje miasta w którym powinien odbyć się kurs.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy