2018/2019 hooaja Hea Koer koolitused
Tere tulemast!

Juhend kursuse valimiseks:

Kutsikate eelkooli saavad registreeruda on 2-4-kuustele kutsikatele.
Kodukoera põhikoolituse 1. moodulisse on oodatud kõik esmakordselt Hea Koera kooli tulijad (sõltumata koera vanusest) või Kutsikate eelkooli läbinud (sõltumata vanusest). Kodukoera põhikoolituse 1. moodulisse võib tulla ka täiskasvanud koeraga, kes pole teiste koerte ega inimeste (sh laste) suhtes agressiivne. Kui sul on küsimus, kas sinu koer peaks grupitrennis osalema või ei, siis palun kirjuta e-mail või helista!


Hinnad:

Kahele järjestikusele kursusele registreerudes tee märge mõlema soovitud kursuse ette. (Vaata oma kursuse lõpukuupäeva! Sellele lähim alguskuupäev on järgmine kursus.)
Ühe kursuse hind on 159€, kahele kursusele korraga registreerimine maksab 273€.
KPK4 kestab 6 tundi ning maksab 119€, KPK3+KPK4 maksab 239€.
Loeng maksab osalejale 15€.


Info, mida jagad ankeedis:

Registreerimisel sisesta palun korrektne ja ammendav info! Sinu kontakte ei jagata kellelegi. Kogu kogutav info on vajalik kursuste paremaks korraldamiseks ning osalejate tervise ja turvalisuse tagamiseks.

Koeraga koolitusel osaledes täida palun kõik koera kohta käivad väljad. Vaktsineerimise kuupäevata ei saa registreeruda (va Kutsikate eelkool - sel puhul kirjuta e-kiri ja küsi lisainfot)!

Vaatlejaks registreerudes vali kursuste jaotusest viimane valik ning täpsusta, millisel kursusel mis kuupäevast alustada soovid.

Õppematerjalid saadan sellele e-mailile, mis on kirjas. Teistele aadressidele õppematerjale ei saadeta.


Registreerimine:

Registreerimise järel palun kannatust vastuse ootamisel. Kinnitusmeili võid saada kuni 5 päeva jooksul. Registreerimist kinnitava meili saamise järel on 3 päeva aega, et osalustasu tasumisega kindlustada endale koht grupis.

Registreerimine on lõpetatud, kui osalustasu on tasutud.

Kohtumiseni koolitusel!
Krisitna Mägi

hea.koer@gmail.com

Millisele kursusele soovid registreeruda? *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service