2020 sügisese hooaja koolitused Hea Koera koolis
Tere!

Siin saad registreeruda näost-näkku koolitustele. Kui soovid õppida iseseisvalt veebikoolitusel, siis registreeru www.virtual.heakoer.com.

Koolituste kohta saad lähemalt lugeda www.heakoer.com, et olla kindel, et valitud kursus on sinu jaoks õige.


Kutsikakool on 2-4-kuustele kutsikatele.
Kodukoera põhikoolituse 1. moodul sobib sulle siis, kui soovid Kutsikate eelkooli järel koolitusega jätkata või tuled Hea Koera koolitustele koos koeraga esmakordselt.

Palun kirjuta vormi korrektsed andmed ja kehtiv meiliaadress, mida regulaarselt kasutad. Ainult nii saan ühendust võtta ja kursuse alguses Sulle õppematerjalidele ligipääsu saata. Õppematerjalidele saab ligipääsu see e-maili aadress, millega oled registreerunud kursusele.
Hilisemate probleemide vältimiseks on oluline märkida vormi korrektne vaktsineerimise kuupäev.

Andmeid kasutan ainult koolituse paremaks läbiviimiseks ning Sinuga kontakteerumiseks. Kolmandatele isikutele neid andmeid ei jagata.

NB! Koroonaviiruse leviku tõttu on oluline, et me kõik peaksime piinlikult täpselt kinni soovitusest haigena kodus püsida. Vastasel korral võib viirus jälle plahvatuslikult levima hakata ja meie koolitused jätkuda veebis. Registreerudes kursusele võtad endale kohustuse tulla tundi AINULT tervena.


Kui registreerud 3-4 nädalat enne koolituse algust, siis on hind 169€.
2 nädalat enne koolitust tõuseb 179€ peale.Kohtumiseni koolitusel,
Kristina
Millisele kursusele soovid registreeruda? *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy