KEY Dönüşüm Atölyesi - Başvuru Formu 

📢 "KEY Dönüşüm Atölyesi" ile KEY Uzmanı, Şifacı, Yazar Gülriz Andıç ve Psikolog Tuba Alieviç, Ezber Bozan Akademi'de sizlerle buluşacak!


Hayata doğuyor ve hayat yolunu öğreniyoruz... Yaşam içerisinde yürüdüğünüz yolu anlayarak hayatta nerede olduğunuzu bulmak ve 9 adımda şifacılığı keşfetmek için katılan herkesle birebir seans yapılacak olan atölyemize katılın!


📆 21 Mayıs, 27-28 Mayıs ve 3-4 Haziran 2023

⏰ 10:00-13:30, 15:00-18:30

📍Ezber Bozan Akademi ZOOM 


ATÖLYE KAPSAMI:


✅ ANNE KARNI DOĞUM TRAVMALARI:

👉🏻 Anne karnı hayatımızın başlangıcıdır. Annenin yaşadığı duygu ve düşünceler bizi biz yapar. Bizim en derin en saklı ve en güçlü duygularımız anne karnında oluşur. KEY yöntemi ile anne karnından doğuma doğumdan bugüne kadar olan bütün travmatik izler dönüştürülerek, nefes ve beden terapisi ile de hücre hafızasından temizlenecektir.


✅ YEPYENİ BAKIŞ AÇILARI İLE AKAŞİK KAYITLARA YOLCULUK:

👉🏻 Evrenin belleği anlamına gelen akaşik kayıt, yaradılışın başından sonuna kadar var olan sonsuz sınırsız bilgiyi içeren zamansız, mekansız bir tür arşivdir. İnsan ihtiyacı olan her şeyi fark etse de etmese de bu sonsuz sınırsız bilgi kaynağından alır. Yaşamımızda bizi farklı kılan kaynaktan çektiğimiz kayıtlardır.

Hangi bilgiyi nasıl alacağınız potansiyelinin kendinizde olduğunu bilseydiniz...

Ezber bozacak bu çalışma ile sisteme ve kendinize yepyeni bakış açıları geliştirecek, günlük yaşamınızda görmenizin mümkün olmadığı kör noktaları ortaya çıkararak program kaydınızı daha yüksek bilinçlere taşımanız sağlanacaktır.


✅ KENDİ DNA’n mı, ATALARININ DNA’sı mı?

👉🏻 İnsan geçmişte yaşananları geleceğe aktararak zamanda akan bir varlıktır. Varoluşta her yaşanmışlık bize atalarımızın DNA’sından akar ve onların deneyimini depolayan sonsuz, sınırsız ve eşsiz bir işleyiş vardır. İnsanlık geçmişi tüm deneyimlerin depolandığı morfogenetik adı verilen bir hafıza alanına sahiptir. Bilgi nesilden nesile DNA ile aktarılır ve bu aktarımdan kaçışımız yoktur. Yapmamız gereken sadece DNA ile aktarılan olumsuz, kısıtlayıcı, zorlayıcı  enerjileri evrensel bütünlüğe uyumlu bir şekilde dönüştürmektir. Morfogenetik alanı iyice anlayıp, insan olmanın sorumluluklarını üstlenme bilinci ile sadece kendimize değil, kolektif bilinç altına da KEY yöntemi ile yüklemeler yapılacak, böylece sizden sonraki nesillere olumlu bir miras bırakmanız sağlanacaktır.


✅ ANNEMİZ- BABAMIZ- TANRIYA BAKIŞIMIZ- DÜNYAYI ALGILAYIŞIMIZ:

👉🏻 Hepimiz teklikten çokluğa doğuyoruz. Varoluş kaynağımız anne ve babamızdır. Çekirdek aile en küçük toplumsal birliktir. Buradaki birlikteliğin çerçeveleri dünyayı algılayış şeklimizi oluşturur. Bunun sonucunda evrensel düzene yani Tanrı’ya bakışımız düzenlenir. Hedefimiz anne, baba – dünyayı algılayış,-Tanrı’ya bakış üçgeninde (Bilinç-Bilinçaltı- Kalp) saf potansiyel sevgi enerjisinin sonsuz sınırsız akışını sağlamak için, sistemin işleyiş düzenini tam anlamıyla fark etmenize aracılık etmektir.

Annenize, babanıza, dünyaya nasıl baktığınızı öğrenmek ister misiniz?

Bildiğinizi zannettiğiniz bakış açılarından çok daha zengin, farklı hatta ve hatta sınırsız bakış açıları varsa?

Daha da ötesinde dünyaya sonsuz sınırsız saf potansiyel enerji olarak bakıyor olsak neleri fark ederdik ?


✅ AŞK VE İLİŞKİLER:

Madde hayatında yaşadığımız aşk ve ilişkilerin şeklinin belirleyicisi aslında özümüzle olan ilişkimizdir. Yaşadığımız ilişkiler bazen bizi mutluluğun doruklarına çıkarırken, bazen de karanlığın derinliklerine sürükler. Derinliklerde uzun süre kalmak bizi umutsuz ve karamsar kılar. Dolayısı ile sadece aşk da değil, diğer ilişkilerde de tıkanmalar olur ve hayat zorlaşır. Aşk ve ilişkilerin matematiksel formülünü öğreneceğiniz, cevap veremediğiniz soruların karşılığını kolaylıkla bulabileceğiniz ve kendi formülünüzü nasıl yaratacağınızı öğrenebileceğiniz bir atölye çalışmasıdır.


✅ PARAYI SEVMEK- BOLLUĞU SEÇMEK:

👉🏻 Para yaşamınızda amaç mı, araç mı?

Şu anda yaşamınızda iş bulma süreci, birikim yapamama, çalıştığının karşılığını alamama vb. parasal sıkıntılar olabilir. Her şey enerjiden var olduğu için dolayısıyla para da bir enerjidir. Aslında para, bolluk enerjisinin maddi hayattaki yansımasıdır. İçimizdeki yaratıcı potansiyelin bulunduğu kaynaktır ve kendimizi ifade etme şeklimizdir. 

Bu enerjiyi cebinize mi kalbinize mi koyacağınızın kararını siz vereceksiniz! Bu atölye çalışmasında kafanızdaki para ve bollukla ilgili soru işaretlerini KEY ile dönüştürüp dengeleyeceğiz. 

Ruhsal olgunlaşma hanenize artı bir katkı sağlamak için yeni yolları keşfetmeye hazır mısınız?


✅ GÜVEN – CESARET –EYLEM:

👉🏻 Hayat değişim ve dönüşüm döngüleri ile vardır ve var olmaya devam edecektir. Örneğin; evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, işten ayrılma değişim anlamına gelir. Ancak değişim bazen korku yaratır bu da bizim dönüşmemize engel olur. Belirsizlik  yeni durum demektir, İnsanın en büyük korkusu da belirsizliktir. Dolayısıyla yeni durumlarda korku hissetmek doğaldır. Çünkü bilmediğimizden korkarız. Korkuları cesaretle karşılayıp,  güven duygusu ile dinlemek eyleme geçmemiz için ilk ve en önemli adımdır. KEY yöntemi ile korkuyu güven ve cesarete dönüştürüp, yepyeni bakış açıları ile yepyeni eylem planları oluşturacağız. Yeni bir değişime cesaret ve güven ile eylem planlarınızı hazırlamanız için bekliyoruz.


✅ YALNIZLIKTAN TEKLİĞE YOLCULUK:

👉🏻 Anne karnından başlayan yolculuğumuzun bu bölümünde amacımız sizin dünyada tek ve biricik olduğunuzu hatırlatmaktır. Yalnızlık bu dünyaya ait iken teklik sonsuzluk ve sınırsızlıktır. Yalnızlık eksik hissettirirken teklik tam olduğunu hissetme durumudur. Yalnızlık üzücü ve korkutucuyken teklik mutluluk ve her zaman iyi hissetme halidir. Kök çakradan çıktığımız yolculuğumuz, taç çakranın bilinci ve aktivasyonu ile sonlanacaktır. Zaten tam ve mükemmel olduğunuz hatırlamanıza  engel yaratan son engeli bulup, dönüştürmenin yolunu bulmanıza ışık olacağız.

Dünya’ya ve yaşama teklik bilincinden bakmaya hazır mısınız?


✅ ŞİFADAN HİÇLİĞE:

👉🏻 İnsan bedeninden enerjinin dışarı doğru aktığı üç nokta vardır. Ellerin içi ayakların altı ve gözler. El içi ve ayak altı ile madde ile doğrudan temas halindeyizdir. Ama gözler fiziksel temasa ihtiyaç duymadan enerjiyi dışarı aktarır. Gözle nereye bakarsak enerji oraya yönelir: Gözün anatomik yapısı sebebiyle enerji akımı hiçbir engelle karşılaşmadan direk gözden akar. KEY enerjisinin gözden inisiyasyonu ve kaynaktan direkt bağlantıyla akış süreci güçlü çözülmeler ve şifa sağlamaktadır. 


🌟 Bu atölye gözden göze KEY frekansını aktararak kişinin şifa gücünü hatırlama ve buna uyumlanma sürecini içerir. Şifa hayatımızın her anında her alanında halihazırda mevcut. Bizim sadece ona uzanmamız ve hayatımıza geçirmemiz için beklemekte. Bu dokuz atölyenin sonunda şifaya ve şifalanmaya, derinlere dalmaya, biraz daha aydınlanmaya yaklaşmamız için neye ihtiyacımız varsa onun kapılarını açıyoruz. Ellerle verilen şifa tekniğinden çok daha farklı ve güçlü ve yepyeni bir kanal olan KEY gözden göze şifa yöntemini öğrenmeye ve uygulamaya bekliyoruz.

 

💻 Atölyenin yayın kaydı katılımcılarımızla paylaşılacaktır.


📲 Detaylar ve Kayıt: +90 530 461 71 50 numaralı Ezber Bozan Akademi Whatsapp Destek Hattına doğrudan ulaşmak için linke tıklayın👇🏻

https://wa.me/905304617150 


BAŞVURU FORMUNU DOLDURDUĞUNUZDA EN KISA SÜREDE SİZİNLE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
ADINIZ SOYADINIZ *
CEP TELEFON NUMARANIZ *
E-POSTA ADRESİNİZ *
ŞEHİR *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy