Odvolání souhlasu - GDPR
Naše zákazníky oslovujeme čas od času e-mailem s nabídkou školení, případně s důležitými informacemi k provozu námi spravovaných aplikací. Na žádost zákazníků provádíme služby související se mzdovou a personální agendou zaměstnanců, případně s ekonomikou. Nová pravidla EU se souhrným označením GDPR od 25. května 2018 vyžadují s tímto oslovováním a evidencí osobních údajů Váš souhlas. Nyní si tedy přejete dříve vyslovený souhlas ODVOLAT.
Email address *
Příjmení a jméno *
Uveďte Vaše Příjmení a Jméno v tomto pořadí!
Firma, organizace *
Uveďte přesný název Vaší firmy, organizace, zaměstnavatele
Evidované osobní údaje *
Evidujeme Vaše jméno, příjmení, tituly, emailovou adresu a telefonní číslo (standardní osobní údaje) jako podmínku poskytování služeb v rámci obchodního vztahu. Vždy ve vzahu k Vašemu zaměstnavateli, pro kterého vykonáváme služby na základě smlouvy či objednávky (telefonické, mailové, písemné). Při ODVOLÁNÍ dřívějšího souhlasu budou Vaše údaje smazány. *** Chcete nyní ODVOLAT SOUHLAS s evidováním těchto údajů? Vaše údaje budou SMAZÁNY.
Pohled na osobní údaje v datech *
Při provádění služeb pro zákazníka nahlíží pracovníci DAT Jablonec nad Nisou pouze na takové osobní údaje v databázích, které explicitně přímo souvisí s Vámi požadovaným provedením služby. Pohled na data je vždy na přímou žádost pracovníka zákazníka. Tyto údaje nepoužíváme pro žádný jiný účel, než pro poskytnutí vyžádané služby zákazníkovi. Žádné údaje z databází zákazníka pro žádné jiné účely neshromažďujeme, neevidujeme, nezpracováme. Zaručujeme, že při zpracování osobních údajů při poskytování služeb nedochází k žádnému úniku osobních údajů. *** Přejete si nyní ODVOLAT dříve vyslovený souhlas s pohledem na data?
Důvod odvolání souhlasu
Důvod nám nemusíte sdělovat. Nicméně rádi bychom jej znali, například pro zlepšení naší práce. Budeme rádi, když stručně napíšete, proč souhlas odvoláváte.
Děkujeme. Formulář odešlete tlačítkem Odeslat
Tento formulář obdržíte obratem e-mailem do Vaší schránky v plném znění. Doporučujeme tento mail nemazat, případně tento formulář vytisknout a založit.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of DAT Jablonec nad Nisou. Report Abuse