Повернення квитків

Якщо через тривогу твій кінотеатр не працює, за 30 хвилин до початку сеансу ти можеш самостійно відмінити куплені квитки в розділі «Мої квитки» в особистому кабінеті. Це працює, якщо квиток був придбаний онлайн: у мобільному додатку або на сайті.

Якщо твій сеанс перервано через повітряну тривогу, не хвилюйся, ми замінимо твій квиток на новий або повернемо гроші.

Ось що можна зробити:

1. Обміняй квиток на фільм, що не відбувся, на новий квиток або на промокод чи сертифікат. Для цього звернись до каси кінотеатру або контакт-центру протягом 30 днів.
Сертифікат, до речі, пізніше можна обміняти на новий квиток: онлайн або в касі

Або

2. Заповнюй цю форму-заявку на повернення коштів.

Через велике навантаження повернення квитків може зайняти до 5 робочих днів.

Ми зібрали для тебе всю важливу інформацію в одному місці та додали в чат-бот. Тут також міститься більш детальна інформація про повернення квитків.
Прізвище та ім'я *
Телефон *
8-значний номер замовлення *

Якщо купував квитки на САЙТІ, то шукай його у листі, на квитках або в особистому кабінеті у розділі квитки.

Якщо купував у МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ, то в ньому цей номер не вказаний, потрібно пошукати на твоїй пошті у листі з квитками або на сайті в особистому кабінеті.
Captionless Image
Дата та час сеансу *
MM
/
DD
/
YYYY
Time
:
Ряд *
Місце *
Де купував квитки *
Якщо ти придбав КВИТКИ ОНЛАЙН (У МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ АБО НА САЙТІ), то заповнюй цю форму-заявку на повернення коштів, ми повернемо кошти протягом 3-5 робочих банківських днів на карту, з якої була оплата.

Якщо ти придбав КВИТКИ У КАСІ кінотеатру, то згідно законодавства України, їх можна повернути лише в самій касі кінотеатру.
Гроші за квитки можна повернути не пізніше кінця робочого дня, в який запланований сеанс. Зауваж, будь ласка, що наші каси зачиняються протягом 30 хвилин після початку останнього сеансу в розкладі.
Для повернення необхідно надати квиток, чек та паспорт або водійське посвідчення, а також мати при собі банківську картку, якою розраховувався за квитки (якщо розрахунок був карткою).

Для зручності пропонуємо АЛЬТЕРНАТИВУ — ми можемо повернути еквівалент вартості твого квитка у вигляді БОНУСІВ. Для цього заповни, будь ласка, цю форму.
Обери, як саме куплені квитки *
Останні 4 цифри банківської картки, з якої купував квитки (у мобільному додатку або на planetakino.ua)
Твій коментар
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Планета Кіно. Report Abuse