Повернення квитків

Якщо через тривогу або вимкнення електрики твій кінотеатр не працює, за 30 хвилин до початку сеансу ти можеш самостійно відмінити куплені квитки в розділі «Мої квитки» в особистому кабінеті. Це працює, якщо квиток був придбаний онлайн: у мобільному додатку або на сайті.

На жаль, деякі сеанси перериваються через повітряні тривоги або вимкнення світла. Якщо твій сеанс перервано через повітряну тривогу або вимкненя світла, не хвилюйся, ми замінимо твій квиток на новий або повернемо гроші.

Ось що можна зробити:

1. Обміняй квиток на фільм, що не відбувся, на новий квиток або на промокод чи сертифікат. Для цього звернись до каси кінотеатру протягом 30 днів.
Сертифікат, до речі, пізніше можна обміняти на новий квиток: онлайн або в касі

Або

2. Заповнюй цю форму-заявку на повернення коштів.

Через велике навантаження повернення квитків може зайняти до 7 робочих днів.

Ми зібрали для тебе всю важливу інформацію в одному місці та додали в чат-бот. Тут також міститься більш детальна інформація про повернення квитків.
Прізвище та ім'я *
Телефон *
8-значний номер замовлення *

Якщо купував квитки на САЙТІ, то шукай його у листі, на квитках або в особистому кабінеті у розділі квитки.

Якщо купував у МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ, то в ньому цей номер не вказаний, потрібно пошукати на твоїй пошті у листі з квитками або на сайті в особистому кабінеті.
Captionless Image
Дата та час сеансу *
MM
/
DD
/
YYYY
Time
:
Ряд *
Місце *
Де купував квитки *

Якщо ти придбав КВИТКИ У КАСІ кінотеатру, то згідно законодавства України, їх можна повернути лише в самій касі кінотеатру.
Гроші за квитки можна повернути не пізніше кінця робочого дня, в який запланований сеанс. Якщо твій сеанс перервався, після відбою тривоги чи увімкнення електроенергії, звернись на касу кінотеатру і наші касири зможуть запропонувати варіанти повернення або заміни квитків.
Інша опція: ти можеш залишити свій квиток на сеанс, який не відбувся, та обміняти його на новий квиток на інший сеанс або на промокод/сертифікат (який потім можна обміняти онлайн або в касі на новий квиток). Для цього звернись до каси кінотеатру протягом 30 днів.
Зауваж, будь ласка, що наші каси зачиняються протягом 30 хвилин після початку останнього сеансу в розкладі.
Для повернення необхідно надати квиток, чек та паспорт або водійське посвідчення, а також мати при собі банківську картку, якою розраховувався за квитки (якщо розрахунок був карткою).
Для зручності пропонуємо АЛЬТЕРНАТИВУ — ми можемо повернути еквівалент вартості твого квитка у вигляді БОНУСІВ. Для цього заповни, будь ласка, цю форму
Обери, як саме куплені квитки *
Останні 4 цифри банківської картки, з якої купував квитки
Введи, якщо квитки куплені за гроші
Твій коментар
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Планета Кіно. Report Abuse