Dotazník pro zájemce o novou ScioŠkolu - Příbram
Vážení rodiče,
společnost Scio zvažuje založení dalších ScioŠkol již ve školním roce 2018/19. Na základě Vašich předchozích ohlasů jsme zatím vytipovali i Příbram, případně okolí. Chtěli bychom získat prostřednictvím tohoto dotazníku více informací. Vyplněním odpovědí nám velice pomůžete s naším záměrem vytvořit rozšířit počet skol, v kterých respektujeme individualitu dětí a snažíme se aplikovat principy svobodného vzdělávání. Více o našem pohledu na školy najdete na našich stránkách: www.scioskoly.cz

Další lokality, které jsou v jednání, budeme zveřejňovat v naší facebookové skupině ScioŠkoly a na webu www.scioskoly.cz.

Myslíte si, že je ve Vašem městě dostatečná nabídka alternativních základních škol?
Chtěli byste své děti dát do ScioŠkoly?
Odkud jste?
V jakém ročníku bude Vaše dítě ve školním roce 2017/18.
Poznámka - dotazník byl vytvořený už v roce 2016. K zachování kontinuity ponecháváme tuto otázku. Pokud vyplňujete dotazník až v roce 2017, prosím označte svůj výběr až u další otázky. Děkujeme!
V jakém ročníku bude Vaše dítě ve školním roce 2018/19.
Pro rodiče, kteří vyplňují dotazník v roce 2017.
Naše školné vyplývá z nákladů na provoz školy (nejvíce z nájemného). Nejnižší možné školné v návaznosti na pronájem budovy je 4000 Kč/měsíc. Může být ale i vyšší. Jaká maximální měsíční výše školného je pro Vás přijatelná?
Pokud nám napíšete email, budeme Vás informovat o vývoji ScioŠkol ve Vašem městě.
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Souhlasím se zasíláním informací o dalších aktivitách *
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service