Skolu debašu vasaras turnīrs: Dalībnieku pieteikuma forma
Š.g. 25.augustā Cēsīs sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aizvadīsim līdz šim pirmo Pasaules Skolu debašu turnīru latviešu valodā! Tāpat pirms turnīra ikvienam turnīra dalībniekam ir iespēja piedalīties lekcijā par Pasaules Skolu debašu formātu, runātāju lomām un formāta specifiku.

Pieteikties turnīram iespējams līdz 18.augustam (aizpildot šo pieteikuma formu)! Pēc formas aizpildīšanas uz norādītu kontaktpersonas e-pastu tiks nosūtīts ziņojums par pieteikuma saņemšanu. 19.augustā turnīra rīkotāji sazināsies ar visiem dalībniekiem, lai pārliecinātos par gatavību piedalīties turnīrā, tāpēc aicinām regulāri pārbaudīt norādīto e-pasta adresi.

Dalība turnīrā ir bez maksas. Turnīrā tiks nodrošinātas kafijas pauzes.

Turnīra tematiskais virziens: dabas vērtību saglabāšana un kompromiss ar saimnieciskajām vērtībām.

Visas turnīra debašu tēmas būs improvizētas (pēc konkrētas tēmas uzzināšanas, dalībniekiem būs 30 minūtes, lai sagatavotu argumentus par un pret atkarībā no savas pozīcijas), bet vēl pirms turnīra ikvienam dalībniekam tiek dota iespēja iepazīties ar informāciju, kas noteikti noderēs pašā turnīra dienā. Informatīvie materiāli atrodami šeit: https://docs.google.com/document/d/1vb9BvrNZoe7bMg48pL2XB12OVv2WTGTxCpf--EYinv0/edit?usp=sharing

Šis turnīrs būs lieliska iespēja gan jaunajiem debatētājiem, gan debatētājiem-veterāniem, jo labākās komandas tiks apbalvotas divās kategorijās: a) debatētāji bez iepriekšējas debašu pieredzes un b) debatētāji ar iepriekšēju debašu pieredzi. Katrā no kategorijām tiks apbalvota labākā turnīra komanda un trīs labākie runātāji.

Turnīrs tiek rīkots LVAF finansētā projekta “Atbalsta un izpratnes veicināšana par Dabas skaitīšanu 3. posms” (reģ. 1-08/26/2019) ietvaros.

Pārstāvētā organizācija: *
Your answer
Komandas nosaukums: *
Your answer
Kontaktpersonas vārds, uzvārds: *
Your answer
E-pasts saziņai ar komandas kontaktpersonu: *
Your answer
Mobilā tālruņa nr. saziņai ar komandas kontaktpersonu: *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service