KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - LEGENDÁRNÍ SRAZ AUTOMOBILOVÝCH VETERÁNŮ
Oldtimer festival se letos v našem městě zřejmě neuskuteční. Věříme, že pochopíte, že jsme pro udržení této tradice udělali maximum. Už šestnáct let jsme byli hrdí na to, že náš park poskytuje zázemí pro tak krásnou a ojedinělou akci. Doufáme, že se k nám automobiloví veteráni zase jednou vrátí. Pokud se i Vy chcete v příštích letech na této akci podílet, vyplňte, prosím, formulář níže.

Oficiální vyjádření si přečtěte na našich stránkách: http://www.zamek-slavkov.cz/aktuality-2/359-legendarni-sraz-automobilovychh-veteranu-je-letos-v-ohrozeni

DALŠÍ INFORMACE:
Na základě vyplněného formuláře nám udělujete svolení Vás v budoucnu případně kontaktovat ohledně dalších ročníků srazu veteránů.

V případě technických problémů se prosím obracejte na:
Ing. Kateřina Kalábová
tel.: 739 245 437
email: kalabova@zamek-slavkov.cz

The Oldtimer Festival is canceled
We are very sorry that this year Oldtimer festival in our town and castle park will not be realized. Unfortunately, the official organizer did not do anything to make the 24th legendary event happen. Castle Slavkov - Austerlitz, the lessor of the complex, has no other option this year than to inform you about this inconvenience as much as possible and to ask for helpfulness and patience.

Let's keep in touch!
Thank you for helping us keep the meeting of veterans in Austerlitz town in the coming years. For the next years we would like to arrange the conditions and let the event happend as you were used to. In order to be informed in time, register below

Thank you for understanding and we look forward to meeting you again!

In case of any technical problems contact please:
Katerina Kalabova
phone: 739 245 437
email: kalabova@zamek-slavkov.cz

Jméno a příjmení, popř. název firmy / Name *
Your answer
Adresa / Address *
Your answer
Telefonní číslo / Phone *
Your answer
Email *
Your answer
Mám zájem / I am interested in: *
Required
Komentáře / Comments
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms