NEKONVENČNÍ VÁNOČNÍ JARMARK 2018 - PŘIHLÁŠKA PRO PRODEJCE OBČERSTVENÍ
Váš zájem o účast na již sedmém Nekonvenčním vánočním jarmarku v Cooltouru nás velmi těší!!!

Letos se bude Jarmark konat opět během posledního předvánočního víkendu, tentokráte ve "zlatou sobotu" 15. 12. 2018 s otevírací dobou od 10:00 do 18:00 v celých prostorách kulturního centra Cooltour (Nová scéna, kavárna, Coolna). Na venkovní scéně před Cooltourem bude probíhat doprovodný program. Věříme, že se nám letos opět podaří společně navodit tu pohodovou předvánoční a téměř rodinou atmosféru, na kterou se my v Cooltouru, a doufáme, že i Vy a návštěvníci Jarmarku, každý rok moc těšíme!

Tématicky bychom rádi návštěvníkům nabídli převážně pokrmy, které souvisí s Vánocemi, i když třeba v netradičním pojetí či z mezinárodní kuchyně.

>>> Přihláška
Máte-li zájem nabídnout své kulinářské umění, vyplňte přihlášky DO STŘEDY 21. 11. 2017 do 23:59. Během týdne Vám možnost účasti potvrdíme a zašleme detailní instrukce k provedení platby a další bližší info.

Společně s vyplněnou přihláškou nám prosím zašlete několik FOTOGRAFIÍ pokrmů, které plánujete na Jarmarku nabízet, na jarmark@cooltourova.cz.

>>> Praktické informace
Jarmark už se stal pro mnohé v Ostravě předvánoční klasikou a má stálou návštěvnost okolo 3 000 lidí. Parkování je zajištěno v areálu Výstaviště, kde Cooltour sídlí.
Poplatek za prodejní místo se platí předem bankovním převodem a v ceně je opět vánoční punč na baru :)

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte koordinátorku stánků Sabinu: jarmark@cooltourova.cz, tel: 607 049 028.

Předem děkujeme za vyplnění dotazníku a těšíme se, že si Jarmark v prosinci společně užijeme :)

JMÉNO VAŠÍ PRODEJNY / PODNIKU *
Pokud prodáváte pod svým jménem, doplňte jej ve formátu "Příjmení, Jméno".
Your answer
PŘÍJMENÍ, JMÉNO KONTAKTNÍ OSOBY *
Prosíme, doplňte v daném pořadí.
Your answer
ADRESA *
Doplňte adresu sídla podnikání, včetně PSČ.
Your answer
IČO
Your answer
DIČ
Your answer
KONTAKTNÍ TELEFON *
Číslo stačí bez předvolby, tu doplňte pouze máte-li zahraniční číslo.
Your answer
KONTAKTNÍ EMAIL *
Doplňte emailovou adresu, na které jste nejčastěji k zastižení.
Your answer
WEB A AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE
Máte-li webové stránky, vyplňte adresu. Dále prosíme o zaslání fotografií výrobků, které zamýšlíte na Jarmarku prodávat na jarmark@cooltourova.cz. Bude-li Vám účast potvrzena, fotografie budou použity pro Vaši propagaci na FB události Jarmarku.
Your answer
NABÍZENÉ POKRMY *
Vyjmenujte všechny druhy pokrmů, které byste na Jarmarku rádi nabízeli.
Your answer
ZAJÍMAVÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Napište nám svůj příběh :) Popište třeba proč děláte právě to, co děláte, jak to celé začalo, či cokoliv zajímavého, čím budeme moci zaujmout návštěvníky Jarmarku, naše společné zákazníky. Informace zveřejníme společně s fotografiemi Vašich pokrmů na FB a webové události Jarmarku a použijeme při ústní propagaci akce.
Your answer
PRODEJNÍ MÍSTO *
Zaškrtněte jednu ze dvou možných variant níže. Vzhledem k vytíženosti prostoru nemůžeme bohužel nabídnout k zapůjčení ani stoly ani židle a je tedy nutné MÍT S SEBOU VŠE POTŘEBNÉ VLASTNÍ.
PRODEJNÍ DOBA *
Prosíme o co nejlepší zásobení tak, aby Vaše nabídka vystačila po celou prodejní dobu Jarmarku, tedy od 10:00 do 18:00 (pro venkovní prodej do 16:30). Vzhledem k obtížnosti předvídání chutí zákazníků pro prodejce jídla nestanovujeme zálohu vratnou pouze v případě dodržení prodejní doby, nicméně Vás tímto žádáme o spolupráci. Pokud tuto naši prosbu reflektujete, níže napište SOUHLASÍM :)
Your answer
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: *
Milí respondenti, v souladu s ustanovením §5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a s článkem 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), jež nabylo účinnosti dne 25. 5. 2018 od Vás potřebujeme udělení souhlasu k použití Vašeho emailu a telefonu pro komunikaci v souvislosti s realizací Nekonvenčního vánočního jarmarku 2018 a dalších osobních údajů z důvodu plnění právní povinnosti. Tento souhlas je dobrovolný a jsem si vědom svých práv jej kdykoliv odvolat nebo požádat o výmaz osobních údajů, a to prostřednictvím e-mailu jarmark@cooltourova.cz.
MÍSTO PRO VAŠE POZNÁMKY, DOTAZY, PŘIPOMÍNKY, NÁPADY A PŘÁNÍ
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms