Zamówienie newsletterów Akademii Umiejętności Matematycznych

Proszę o przekazywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących Akademii Umiejętności Matematycznych.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Powyższe dane zbierane są i przetwarzane przez firmę MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem. Masz prawo do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi przesłanie informacji, o które prosisz. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy MATEJUK i polityką prywatności Google. Zbiór danych został zgłoszony u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  This is a required question
  This is a required question

  WAŻNE!

  Ponieważ newslettery będą dostarczane przez system wysyłek masowych to Twój serwer pocztowy może tę korespondencję traktować jako spam, choć nie jest ona niechciana, i nasze newslettery nie będą do Ciebie docierały. Dlatego przejdź teraz do systemu obsługi Twojej poczty elektronicznej i 1) zapisz do książki adresowej oraz 2) dodaj do listy zaufanych nadawców oba adresy, z których możesz otrzymywać nasze newslettery, czyli: akademia@aum.edu.pl oraz list@firmamatejuk.com.pl. Następnie wróć tutaj i skończ wysyłanie tego formularza.

  UWAGA!

  PRZED kliknięciem w przycisk "Prześlij", dokładnie sprawdź wprowadzone przez Ciebie dane. PO kliknięciu w przycisk "Prześlij", przejdź na górę tego formularza i sprawdź komunikat serwera. Jeżeli pojawi się komunikat o zapisaniu danych na serwerze to wszystko jest OK. Jeżeli pojawi się komunikat o problemach z zapisaniem Twoich danych to ponów przesyłanie danych po pewnym czasie.