Škola Můj Projekt: Dotazník k nabídce využití Map učebního pokroku klíčových kompetencí ve Vaší škole
Děkujeme za Váš zájem o práci s oblastí klíčových kompetencí a za to, že byste rádi využili náš ebook s ukázkou Mapy učebního pokroku klíčových kompetencí.

Rádi bychom připravili co nejkomplexnější nabídku využití těchto map ve školách, která by odpovídala požadavkům a potřebám co nejvíce škol a vzdělavatelů. Proto bychom Vás rádi požádali o to, zda byste nám před stažením ebooku odpověděli na několik otázek, které si při přípravě této nabídky pokládáme.

Návrh nabídky pro zavedení a využití map si můžete prohlédnout zde: http://skolamujprojekt.cz/skola-muj-projekt-mapy-ucebniho-pokroku-klicovych-kompetenci/.

Po jeho přečtení, prosím, odpovězte na následující otázky:
Email address *
1) Jak je pro Vás tato nabídka srozumitelná? Orientujete se v ní snadno? Co Vám v ní chybí? *
Your answer
Využívání Map učebního pokroku ve školách bude možné na základě jednoroční nebo víceleté licence (tu bude moci škola zakoupit pro celý 1. stupeň, pro 2. stupeň nebo pro celou školu). Prosíme,uveďte v odpovědích, jaké finanční prostředky si myslíte, že byste mohli ve Vaší škole dát za jednotlivé balíčky s roční licencí pro využívání mapy/map a podpůrnými službami pro jejich zavedení do školy.
2) Jaký je celkový počet žáků ve Vaší škole? *
Your answer
3) Pro kolik žáků byste případně zvažovali využití Map učebního pokroku? *
licenci je možné zakoupit pro všechny žáky 1. stupně, 2. stupně nebo pro celou školu
Your answer
Jde o: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of School My Project. Report Abuse