Šéfuj svým financím!
Přihláška do online kurzu "Šéfuj svým financím!", díky kterému zjistíš více o jednotlivých možnostech investování a naučíš se dosahovat svých (finančních) cílů v souladu s Tvými vlastními hodnotami.

Naučíš se nejenom více o krátkodobém a dlouhodobém investování, ale zjistíš i možnosti investování do nemovitostí či třeba do lokálních firem. 

Naučím Tě různé možnosti alternativního investování a i Tě upozorním na nejčastější chyby, které ve svých financích možná děláš.

Zároveň budeš mít možnost se mnou své otázky vždy probrat na pravidelných živých vysíláních, díky kterým pochopíš probíraná témata do detailu.

Celý kurz začne v pondělí 5. června.

Za cenu 12 800 Kč získáš nadupaný 8týdenní online kurz, kde dostaneš ode mě maximální péči a hlavně získáš schopnost se o své finance starat tak, aby Ti to dávalo smysl ekonomicky i eticky. :) 
Zároveň získáš několik dalších bonusů, které Ti pomohou v Tvé investiční cestě.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pojď se vrhnout na přihlášku a já se na Tebe budu těšit v kurzu. :)
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Na co se v kurzu nejvíce těšíš? *
Co od kurzu očekáváš? *
Souhlasíš se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami? (https://zalepsizivot.cz/obchodni-podminky-sefem-svych-financi/ a https://zalepsizivot.cz/ochrana-osobnich-udaju/) *
Děkuji Ti za vyplnění přihlášky!
Po odeslání přihlášky se Ti během pár hodin ozvu e-mailem s více informacemi ke konání a platbě kurzu. Moc díky, že máš zájem se se mnou vydat na svoji další investiční cestu a budu se těšit na další shledanou!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy