"SINIR ÖTESİNDEN MİSAFİRLERİMİZ VAR" Erasmus+ Gençlik Hareketliliği projesi için Katılımcı Aday Başvuru Formu
Pınarhisar Kaymakamlığı'nın Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2018-3-TR01-KA105-061425 nolu "Sınır Ötesinden Misafirlerimiz Var" başlıklı Gençlik Projemiz kapsamında 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Istrancalar (Pınarhisar-Demirköy) Bölgesinde 5 gün süreyle bir dizi outdoor etkinliği gerçekleştirilecektir.
İtalya,Litvanya,Polonya,Romanya,İspanya,Letonya, Yunanistan,Hırvatistan olmak üzere projemize 8 Avrupa ülkesinden 36 katılımcı ve 8 Grup Lideri katılacaktır.

Proje sahibi kurum olarak 18-25 yaş aralığında 2 erkek ve 2 kız katılımcı adayı ile 1 Grup Lideri arıyoruz. Projemizin yerel düzeyde uygulanacak olması sebebiyle başvuru sahipleri arasından, Trakya bölgesinde (Kırklareli-Edirne-Tekirdağ) ikamet eden ya da eğitim gören, sosyal-ekonomik kısıtlara sahip olanlara öncelik verilecektir. İstenilen kriterlere sahip adayların az olması durumunda diğer yakın illerden de başvurular değerlendirilebilecektir.Adayların formun sonunda dolduracakları öz geçmiş ve motivasyon bölümleri de değerlendirme açısından önemli olacaktır.

Sportif, kültürel ve doğa temalı etkinlikler yoluyla katılımcıların temel beceri, bilgi, yaratıcılık ve yeterliliklerini geliştirmeyi,akran grupları aracılığıyla yeni kültürler, alışkanlıklar ve yaşam tarzlarını tanımalarını sağlamayı ve Istrancalar bölgesinin potansiyel doğa ve spor etkinliklerinin Avrupa boyutunda tanıtılmasını sağlamayı amaçlayan projemiz kapsamında hazırlık faaliyetlerini takiben yapılacak ana faaliyetler aşağıdaki gibidir;

1.GÜN:Istrancalarda çadır kampı (4 gece)
2.GÜN:Orman yürüyüşü (Mahya Tepe-Dupnisa) ve Mağara gezisi
3.GÜN:Evciler Göleti kano etkinliği
4.GÜN:Longoz keşif etkinliği
5.GÜN:Kültür Gezisi ve Gecesi

Katılımcıların ulaşım,konaklama ve yemek ihtiyaçları proje kapsamında sağlanacak olup, her 2 katılımcı için 1 adet çadır,2 uyku tulumu,2 adet mat proje sahibince temin edilecektir. İsteyen katılımcılar kendi kamp ekipmanlarını getirebilecektir.

NOT: Açık alanda yapılacak etkinlikler süresince katılımcılara yerel uzman rehberler ve kano eğitmenleri destek sağlayacak, ayrıca 1 ambulans ve sağlık personeli bu süreçte refakat edecektir.

Email address *
Adı Soyadı *
Cinsiyeti
Doğum tarihi (gün/ay/yıl)
Email
Telefon
Yaşadığı şehir
Proje kapsamında;
Lütfen kendinizi tanıtan kısa Öz Geçmişinizi yazınız
Neden bu projede yer almak istiyorsunuz?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service