Zapotrzebowanie na wypożyczenie sprzętu
W celu wypożyczenia sprzętu na potrzeby realizacji działań związanych z działaniami na rzecz lokalnej społeczności prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródkowie oraz podległe mu placówki, jest dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2, 42 575 Gródków.

W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych drogą elektroniczną: iod@gok.psary.pl lub telefonicznie pod numerem tel:32/267-22-59.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jaki sprzęt chcę wypożyczyć? *
Required
Z jakiego ośrodka kultury:
Clear selection
Co chcę zrobić przy użyciu wypożyczonego sprzętu? *
Czas/daty w jakich chcę używać sprzętu? *
MM
/
DD
/
YYYY
W celu kontaktu ze mną proszę o telefon lub email pod adresem, numerem telefonu: *
Informacja o projekcie
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 – „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci
Plakat
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy