Zgłoszenie na warsztaty podczas Slow Weekend x Slow Festival
Poniżej znajdziesz spis warsztatów i aktywności dodatkowych, na które zgłoszenie przez formularz jest obowiązkowe.
Email address *
Numer telefonu *
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Zdrofit - trening Zdrofit Harmony, Plac Konesera
Autorski Trening Zdrofit Harmony prowadzony jest przy spokojnej muzyce, inspirowany technikami ze strefy body&mind: stretching, pilates, joga. Trening prozdrowotny, w którym stawiamy na jakość ruchu i świadomość ciała. Zróżnicowany poziom zaawansowania ćwiczeń i liczne modyfikacje sprawiają, że trening jest odpowiedni dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia z użyciem ciężaru własnego ciała i z wykorzystaniem drobnego sprzętu; rozpoczynają się od ćwiczeń oddechowych, kończą relaksacją. Zdrofit Harmony to trening bezpieczny i świadomy, w którym stawiamy jakość ponad ilość!
Jeju - warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków, Hala Laboratorium (40 zł)
Warsztaty z tworzenia kosmetyków z Jeju to idealna okazja aby na własnej skórze przekonać się o zaletach produktów opartych na naturalnych składach. To również okazja, aby uzupełnić swoje kosmetyczne zapasy o produkty do codziennej pielęgnacji, jak peeling, olejek do ciała, czy kule do kąpieli. Warsztaty z Jeju to jednak przede wszystkim najlepsza okazja, aby porozmawiać o swojej skórze, dowiedzieć się co jest dla niej najlepsze, a także dobrać produkt idealny.
Urban Garden - rodzinne skrzynki, Plac Konesera (70 zł)
Warsztaty z robienia skrzynek z ziołami i kwiatami na balkony lub do ogródka.
Ekostolarka dla dzieci - warsztaty stolarskie, Plac Konesera (30 zł)
Jeśli chcesz spędzić czas w sposób aktywny i twórczy oraz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stolarstwa i majsterkowania zapraszamy Cię na warsztat stolarski dla początkujących. Każdy z uczestników stworzy przedmiot który zabierze ze sobą!Nauczymy się podstaw rysunku technicznego, używania narzędzi pomiarowych, używania narzędzi ręcznych oraz niektórych elektronarzędzi. Warsztaty dla dzieci obejmują trzy projekty do wyboru: karmnik dla ptaków, domek dla nietoperzy oraz hotel dla robaków.
Otwarta Stodoła - warsztaty z tworzenia desek z żywicy, Hala Laboratorium (70 zł)
Na warsztatach stworzysz swoją własna deske z żywicą! Dodatkowo poznasz specyfikę pracy z żywica epoxydową, dowiesz jak robi się deski. Do Twojej dyspozycji będą barwniki, deski oraz żywica. Zrobioną przez siebie deskę zabierzesz ze sobą do domu! :)
Ecolore - warsztaty z makijażu, Hala Laboratorium
Darmowe szkolenie z makijażu z użyciem kosmetyków mineralnych Ecolore.
Love Garden - warsztaty z tworzenia lasu w słoiku, Plac Konesera (140 zł)
"Warsztaty „Stwórz własny las w słoiku” to cykliczne spotkania prowadzone przez firmę florystyczną Lovegarden. W trakcie 1,5-godzinnych zajęć dowiecie się jak stworzyć odpowiednie warunki dla roślin w terrarium, które gatunki są odpowiednie do tego typu kompozycji florystycznych oraz w jaki sposób pielęgnować stworzony przez siebie las w słoiku.Organizatorzy zapewniają niezbędne materiały i narzędzia. Zajęcia florystyczne to połączenie wiedzy praktycznej oraz teoretycznej w formie dobrej zabawy."
Alchemia Życia - warsztaty "Tworzenie pieniędzy", Hala Laboratorium
AlchemiaZycia.com zaprasza na mini warsztaty o Tworzeniu Pieniędzy. Poziom dostatku zależy od naszych przekonań (często nieuświadomionych). Jeśli nasza podświadomość uwierzy, że „pieniądze szczęścia nie dają” będziemy wręcz unikać dużych pieniędzy – z oczywistych powodów. Drogą do obfitości materialnej jest więc uruchomienie wewnętrznego bogactwa – zmiana sposobu myślenia, wyrobienie nowych nawyków, zachowań i oczywiście przekonań. Wtedy dostrzegamy swój wpływ na bieg rzeczy, a nasze działania stają się skuteczne.
Ekostolarka dla dorosłych - warsztaty stolarskie, Plac Konesera (60 zł)
Podczas warsztatów każdy z uczestników stworzy swój własny stolik z plastra dębu. Jeśli chcesz spędzić czas w sposób aktywny i twórczy oraz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stolarstwa i majsterkowania zapraszamy Cię na warsztat stolarski dla początkujących. Każdy z uczestników stworzy przedmiot który zabierze ze sobą!Nauczymy się podstaw rysunku technicznego, używania narzędzi pomiarowych, używania narzędzi ręcznych oraz niektórych elektronarzędzi.
Urban Garden dla dzieci - warsztaty z przerabiania plastikowych butelek, Plac Konesera
Plastikowe butelki nie muszą być zaśmiecającymi środowisko jednorazówkami. Na co je przerobić? To tylko kwestia fantazji… My podczas Slow Weekend przerobimy je na doniczki! Warsztaty dla dzieci z sadzenia ziół w plastikowych doniczkach z których później na jednej ze ścian ogrodzenia Centrum Praskiego Koneser powstanie wyjątkowa instalacja. Swoją doniczkę można podpisać i zajmować się w kolejnych dniach.
Pasmanteria Ozdobna - warsztaty z ozdabiania odzieży, Hala Laboratorium (15 zł)
Ozdabiamy dżinsówki na wiosnę! Myślałaś/myślałeś o tym co zrobić by właśnie Twoja kurtka wyglądała wyjątkowo? Przyjdź na warsztaty, zainspiruj się i wróć do domu z własnoręcznie ozdobioną i jedyną w swoim rodzaju dżinsówką!Podczas warsztatów będziesz mógł/mogła korzystać w całej gamy pasmanterii ozdobnej, m.in. taśm żakardowych, taśm z frędzlami, różnego rodzaju ozdób, kamieni itp. Dodatkowo poznasz nowinki w świecie pasmanterii ozdobnej i najnowsze trendy na sezon wiosna/lato 2019! Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe. Na warsztaty zapraszamy z 1 wybraną dżinsówką do ozdabiania.Prowadzenie: Justyna Kiejda-Baczkura – założycielka Pasmanteriaozdobna.pl i pomysłodawczyni warsztatów ozdabiania ubrań i dodatków.
Zgoda na przetwarzanie danych z formularza *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Grupa Slow. Report Abuse - Terms of Service