Registrace na BIG STEP na téma IT Project management
BIG STEP je dvoudenní akce otevřená všem VŠ studentům, kteří mají zájem podívat se pod pokličku čtyřem firmám, a to konkrétně Tesco, VZP, Makro a DHL IT Services 13. - 14. 6. 2018 (oba dny 8:30 - 17:00)

> Tesco: Tesco patří k největším maloobchodním sítím v zemi.Naším cílem je přinášet zákazníkům každý den něco navíc. Co všechno se ale skrývá za multiformátovým systémem obchodů mezinárodního řetězce z hlediska technologií? Budeme se na tebe těšit na centrále v Praze Letňanech, kde ti vše představí naši ajťáci v čele s Basarem Senem. Naši kolegové přijeli ze všech koutů světa, připrav se tedy na pořádné procvičení angličtiny.

> VZP: VZP ČR je zodpovědná za rozdělení 171,5 miliard Kč ze zdravotního pojištění a poskytování služeb pro téměř 6 milionů klientů. Taková zodpovědnost vyžaduje robustní informační systém postavený na moderních technologiích (MS Azure, Oracle SOA Suite, VMware, UNIX, LINUX aj.) provozovaný na stovkách virtuálních a fyzických serverů ve dvou
datacentrech. Přijď si popovídat s našimi projektovými manažery o výzvách, kterým musí denně čelit v našem IT, a
vyzkoušet si pod jejich vedením, jak prakticky probíhá řízení projektů v prostředí VZP ČR.

> Makro: Co ti nabídne Makro kromě více než 40 000 artiklů? Zasvětíme tě do aktuálního dění a provedeme tě naší cestou od prodeje ke službám. Poznáš specifika korporátního IT u firmy z odvětví FMCG a přesvědčíš se o tom, že malé týmy rozhodně neznamenají malá řešení, ale naopak prostor pro růst a získání rozmanitých zkušeností. O (nejen) pracovní zkušenosti se s tebou podělí přímo naši ajťáci, kteří se vypracovali například z Trainee nebo Helpdesk pozic. Zkusíš si také naplánovat IT projekt a nebude chybět ani dobré jídlo – jsme přece experti ve světě gastronomie. ☺

> DHL IT Services: DHL IT Services je interní poskytovatel IT služeb skupině Deutsche Post DHL (největší logistické společnosti na světě). Budeš mít možnost podívat se, jak funguje naše datové centrum v Praze na Chodově, kde pracuje více jak 1600 zkušených IT profesionálů 67 různých národností. Dozvíš se zajímavé informace z oblasti Information Security a pozveme tě také do IT Services Digital Lab, kterou jsme otevřeli v roce 2017.

Neformální networking se všemi účastníky 14. 6. 2018 od 19:00.

Kvůli návaznosti programu je nutné účastnit se obou dvou dnů!

S registrací neváhej, protože kapacita je omezená. REGISTRUJ SE DO 6. 6. 2018.
Rozhodnutí o vybraných uchazečích Vám pošleme e-mailem 8. 6. 2018.

V případě dotazů nám neváhej napsat na blanka.linhartova@vzp.cz

Těšíme se na tebe,
za Alianci pro mladé - Tesco, VZP, Makro a DHL IT Services

Zpět na událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/177898696244410/

Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-Mail *
Your answer
Jakou VŠ studuješ? *
Your answer
Jaký obor studuješ? *
Your answer
V jakém jsi ročníku? *
Required
Proč se chceš BIG STEP zúčastnit? *
Your answer
Jak ses o BIG STEP dozvěděl/a? *
Required
Svou registrací berete na vědomí, že:
společnosti DHL Information Services (Europe), s.r.o. se sídlem V Parku 2308/10 148 00 Praha 4 Česká republika zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 94777, společnost Tesco Stores ČR a. s., Vršovická 1527/68b, 100 00 Praha 10, Česká republika zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1373, společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. se sídlem Jeremiášova 1249/7, Praha 5, 155 00 Czech Republic zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 8305, společnost Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky se sídlem: Orlická 2020/4, 130 00 Praha 3 Česká republika, zřízena zákonem č. 551/1991 Sb., o Všeobecné zdravotní pojišťovně České republiky, není zapsána v obchodním rejstříku budou zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu uvedených v registračním formuláři, a to za účelem zajištění Vaší účasti na akci Big Step, včetně poskytnutí informací o Big Step a aktivitách s tím spojených a to po dobu konání Big Step a maximálně měsíc po ukončení akce za účelem Vaší účasti na akci a zaslání materiálů z akce.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms