PROGRAM PARTNERSKI DLA KLUBÓW #teammodest 2017/18
IDEA PROGRAMU #teammodest

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami sprzętu do tenisa stołowego w sezonie 2017/2018 kontynuujemy projekt współpracy z klubami, choć w nieco zmienionej formie.

Oferując wsparcie czynnie działającym klubom, chcemy przyczynić się do rozwoju dyscypliny w Polsce i do poprawienia sytuacji mniejszych klubów tenisa stołowego, które aktywnie działają w regionie oraz propagują ideę sportu wśród dzieci i młodzieży.

DLA KOGO JEST PROGRAM #teammodest?

Program partnerski #teammodest to całoroczny projekt wsparcia dla klubów tenisa stołowego, które zrzeszają minimum 10 zawodników z aktywną licencją PZTS, mają stałego opiekuna lub trenera oraz uczestniczą w turniejach na szczeblu co najmniej wojewódzkim i w rozgrywkach ligowych PZTS (od IV do I ligi włącznie).

SZCZEGÓŁY PROGRAMU I ZASADY WSPÓŁPRACY:
Wiecej informacji o zasadach współpracy, rabatach i korzyściach znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "program partnerski")

JAK ZGŁOSIĆ KLUB DO PROGRAMU?

1. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy
2. Załóż konto w sklepie internetowym na nazwisko osoby, która będzie odpowiedzialna w imieniu klubu za składanie zamówień.
3. Zamów pakiet startowy odzieży i/lub okładzin (dostępne w kategorii "Program Partnerski" w menu towarów w sklepie internetowym Modest). W zamówieniu podaj dane fakturowe klubu. Po dokonaniu pierwszego zamówienia mailem otrzymasz kod rabatowy do przyszłych zamówień. Również mailowo będziesz otrzymywać informacje o specjalnych promocjach przeznaczonych tylko dla klubów partnerskich.

Pełna nazwa klubu *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms