Група підтримки для родин загиблих

Освітньо-культурний простір «Гончаренко центр» запрошує бажаючих познайомитися із роботою Програми підтримки для родин загиблих, яка з листопада на постійній основі діятиме у місті Кропивницький. Перша зустріч відбудеться у середу 29 листопада і почнеться о 18:30.

Реєструйтеся, приходьте і зможете дізнатися про особливості проведення зустрічей та їх важливість для вас особисто, для ваших рідних, друзів чи знайомих.
Ведучою групи буде практична психологиня Ганна Колєва, медична психологиня.

По результатам ознайомчої зустрічі бажаючі зможуть записатися у групу, кожна з яких складатиметься максимум з десяти осіб, і кожна група пройде свою серію занять за відповідною програмою. Орієнтовна кількість зустрічей - вісім зустрічей, кожна з них - раз на три тижні.

Щоб організатори знали, на скількох людей очікувати, запишіться, будь ласка - https://cutt.ly/GwT3X0nz - і далі без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте до Гончаренко центру за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

Освітньо-культурний простір «Гончаренко центр» надає ресурс для проведення зустрічей - приміщення, обладнання, чай, каву, нашу гостинність, - відповідно до програми «Плюс плюс», котру ініціював для родин військових народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

БЕЗПЕКА
: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Оптіма" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! 
Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові
*
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка
*
Вказуйте будь ласка номер, на якому у вас ВАЙБЕР, щоб ми могли вам написати у разі змін у графіку заходів центру
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На цей захід запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка!
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy