Ööraamatukogu infootsingumäng
1. TÜ raamatukogu tähistab juunikuus oma sünnipäeva. Mida loeb raamatukogu oma sünniaastaks ehk kui vanaks raamatukogu tänavu saab?
Your answer
2. TÜ raamatukogus algab kohe-kohe remont. Milliseid strateegilisi kuupäevi peaksid lugejana silmas pidama? Vastamisel leiad abi raamatukogu kodulehelt remondiuudiste rubriigist, mis täieneb jooksvalt vastavalt käimasolevatele töödele ja piirangutele.
3. TÜ raamatukogus hästi hakkamasaamiseks on hea teada teavikute pikendamise tingimusi. Millistel puhkudel ei ole enda kätte laenutatud raamatuid võimalik pikendada?
4. Tutvu Tartu Ülikooli raamatukogu kodulehel www.utlib.ut.ee infootsingu õppematerjalidega ja tee enesetest päringu koostamise kohta: https://sisu.ut.ee/otsing/node/3548/take Mis on enesetesti viimase küsimuse õige vastus?
Your answer
5. Kuidas nimetatakse Eesti artiklite andmebaasi? Tee selles andmebaasis otsing sõnaga "eksam", järjesta tulemused aasta järgi ning too välja kõige uuem artikkel.
Your answer
6. Millised võimalused on TÜ raamatukogult info küsimiseks?
7. UNESCO on 2016. aasta kuulutanud Aristotelese mälestusaastaks, sest tänavu möödub tema sünnist 2400 aastat. TÜ raamatukogu II korrusel on sel puhul avatud temaatiline näitus. Mida või keda on kujutatud Aristotelese näitusel oleval suurimal reprol?
Your answer
8. TÜ raamatukogu valges saalis on lugejatel võimalus kasutada erinevaid grupitööruume. Milliste nimedega neid eristatakse?
Your answer
9. Kes aitavad tudengeid ööraamatukogu ajal?
10. Lisaküsimus: lahenda ööraamatukoguga seonduv anagramm MEESKOORI PADI
Your answer
Sisesta siia oma e-mail, kui soovid osaleda auhindade loosimises:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy