Пријава за учество на настанот РАЗЗЕЛЕНИ ГО СКОПЈЕ
Почитувани,

По повод денот на Екологијата 21-ви март, тимот на МладиХаб –Дигитална младина, проект спроведен од Националниот младински совет на Македонија и МАСИТ Ве поканува на еколошка акција,садење дрва во стариот дел на Градски парк – Скопје.

Поради моменталната состојба со пандемијата предизвикана од Covid-19 вирусот, потребно е да оставите ваши лични информации за контакт и поедноставна распределба.

👉Поради дождот најавен за 21ви март, настанот е планиран да се одржи на 28ми март (недела) во 10 часот пред Луна паркот. 🌳🌲🌿🍃

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и Презиме *
Контакт број *
Ваша email адреса *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of The National Youth Council of Macedonia [NYCM]. Report Abuse